Ümraniye Pimapen Tamiri Servisi

Ümraniye Pimapen Tamiri Servisi
pimapen tamir servisi

Ümraniye Pimapen Tamiri Servisi

 

Pimapen pencereler ısı ve gürültü yalıtımı konusunda oldukça verimli ürünlerdir. Bu pencelerin yaptığı yalıtım sayesinde pek çok ev ve ofiste oldukça yüksek miktarlarda tasarruf edilmektedir. Her türlü hava koşulları ile karşı karşıya kalan pimapenler doğal olarak bir süre sonra yıpranmakta, aşınmakta ve bozulmaktadır. Pimapen tamiri konusunda mekanlarda yaşayan kişiler kendileri çözüm üretmeye çalışsalar da, bu çalışmalar genellikle yetersiz kalmaktadır. Hemen hemen tüm tamirat işlerinde olduğu gibi, pimapen tamirinde de ustalık çok önemlidir. Tamirat süresince uygun malzeme ve uygun işçilik, iyi bir sonuç için mutlaka bir arada olmalıdır. Firmamızın tüm personeli alanında yıllarca deneyim kazanmış, pek çok farklı sorunu hızlı bir şekilde çözmüş kişilerdir.

 

Pimapenlerin bozulması denince akla ilk olarak pimapenlerin tam kapanmaması gelmektedir. Bu durum pek çok farklı nedenle oluşsa da, genellikle menteşelerin gevşemesi ve kaymasından kaynaklanmaktadır. Sorunun çözümü genelllikle pencerelerin menteşelerinin onarılması ya da değiştirilmesinden geçmektedir. Bu işlemleri kendisi yapmayı deneyen bir kişi öncelikle penceresine uygun menteşeyi bulmak için uğraşmak zorunda kalacaktır. Uygun menteşeyi doğru bir şekilde monte etmek ise ayrı bir ustalık istemektedir. Yani kişilerin kendilerinin yapmaya gayret etmeleri eşittir zaman ve para kaybı olmaktadır. İstanbul pimapen tamiri konusunda hızlı çözümler üreten firmamız sayesinde bu sorunlar çok kısa sürelerde ortadan kaldırılabilmektedir. Her türlü malzeme ile hazırlıklı gelen ekibimiz sorunu ortadan kaldırmakta ve pimapenleri ilk günkü gibi mekan sahiplerine teslim etmektedir.

 

Tamirat hizmetini yalnızca İstanbul il sınırları içerisinde veren firmamız, pimapen, ayna, duşakabin ve daha pek çok dekorasyon ürününün satışını da yapmaktadır. Ürün satışlarımız ülke genelinde olduğu için, pek çok şehre gönderimlerimiz bulunmaktadır.

 

YILMAZ DEKORASYON

 

İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz

 

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir