Menu

Sineklik Sistemleri

Yaz Aylarında Böceklere Karşı Alınacak Önlemler

Sıcaklık ile beraber ortaya çıkan böcekler yaz aylarını kabusa çevirecek noktaya kadar gelmektedir. Böyle bir durum karşısında kalmamak ve zarar görmemek için pencere ve kapılarınız da sineklik çalışmaları yapıyoruz.

Günümüzde en çok kullanılan sineklik türlerinden olan pliseli sineklik diğer adı ile pileli sineklik, oluşabilecek böcek ısırıklarına karşı bizleri güvenle koruyan sinekliklerden biridir.

Böcek Isırıklarını Önleyen Sineklik Sistemleri

Pencere ve kapılarda, yaz aylarında gelişen böcek ısırıkları ve farklı yaşattığı problemlerden etkilenmemeniz için sineklik çalışmaları yapılmaktadır. Pencere ve kapıların menteşelerine oturtulan menteşeli sineklik, yaz aylarında sorunlarla karşılaşmanıza engel olmaktadır.

İstanbul’da yaptırmak istediğiniz sineklik çalışmaları hakkında fiyat araştırması yapanlara pencere ve kapı ölçülerine göre istanbul sineklik fiyatları verilmektedir.

Ekibimiz farklı modeldeki sineklik ihtiyaçlarını karşılayarak kullanıcının sorun yaşamasını önlemektedir. Sineklik sistemleri pencere ve kapılara adapte edilerek böceklerle alakalı sorunlardan uzak tutmaktadır.

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir