Menu

Uskumruköy Sineklik

Uskumruköy Sineklik

Stor, menteşeli, plise gibi çeşitli sineklik uygulamaları yaptığımız bir yerleşim yeri olarak Uskumruköy sineklik konusunda kapsama alanımıza giren bir semttir. Uskumruköy ile birlikte hemen hemen semtte sineklik sistemleri kurulumu yapıyoruz. Ahşap, alüminyum ya da PVC doğramalardan imal edilmiş kapı ve pencerelere itina ile sineklik sistemi uygulaması yapıyoruz. Montajın yapılacağı kapı ve pencerelere uygun sineklik uygulaması yapmak önemli bir konudur. Dış ortamdan etkilenmeyen sinekliklerimiz kolay temizlenebilir özelliktedir. Başarılı sineklik uygulamaları ile sinek, böcek ve haşere gibi zararlıları ortamdan uzak tutmak mümkün olacaktır. İstanbul gibi özellikle yaz mevsimi geldiğinde nemin ve sıcaklığın bunaltıcı etkisini kırmak için sinekliklere büyük sorumluluk düşmektedir.

Pencere Sistemleri ve Sineklik Tamiri

Yılmaz Dekorasyon olarak sineklik sistemi kurulumunun yanı sıra diğer bir uzmanlık alanımız pencere sistemleridir. Bu bakımdan Uskumruköypimapenci şeklinde bir ihtiyaç durumunda firmamız hizmetinizdedir. Alüminyum doğrama, PVC ve ahşap pencere sistemlerinde uzman bir firma olarak güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına sahip ekibimizle tüm İstanbul’a pencere sistemleri hizmeti götürmekteyiz. Pencere sistemlerinin yanı sıra uzmanlık alanımıza giren konulardan birisi de sineklik tamiri konusudur. Menteşeli sineklik, plise sineklik ya da stor sineklik sistemlerinin gerek montajında gerekse tamirinde uzman bir ekibe sahibiz. Tek yapmanız gereken telefon numaralarımızı aramak ve keşif – montaj – tamir adresi vermek.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Etiketler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir