Menu

Üsküdar Sineklik

Üsküdar Sineklik

Monte edildiği kapı ve pencerelerle böcek, sinek ve diğer unsurların mekanlara girişlerini engelleyen ve havalandırmanın kalitesini artıran sineklikler artık olmazsa olmazlar arasına girmiştir. Yılmaz Dekorasyon olarak İstanbul’un geneline bu hizmeti sağlıyoruz. Stor sineklikten plise sinekliğe, menteşeli sineklikten kedi sinekliğine kadar pek çok çeşitte ürünlerimizle Kısıklı sineklik hizmeti sağladığımız semtlerden birisidir. Birleştirme takozlarıyla monte ettiğimiz sineklikler konusunda Beylerbeyi sineklik montajımızın söz konusu olduğu yerlerdendir. Eğer siz de Haydarpaşa sineklik hizmeti arayışı içerisine iseniz Yılmaz Dekorasyon hizmetinizdedir. Kapı ve pencerenize en uygun ve mekanınız ile uyum sağlayan, değer kazandıran Çengelköy sineklik hizmetlerimizle de sizlerleyiz. Sadece bir telefon mesafesinde hizmet sunuyoruz.

İstanbul’a Yaygın Ağımız

Geniş servis ağımızla dekorasyon adına söz sahibi bir firmayız. Örneğin Kandilli sineklik konusunda müşterilerimiz bulunan bir yerdir. Ayrıca Çamlıca sineklik müşterilerimiz de aldıkları hizmetten memnun kalan müşteri kitlemizin olduğu yerler arasındadır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre modeller montaj etmeden önce hassas bir şekilde ölçü alıyor ve mekana uygun çözümler geliştiriyoruz. Montaj sırasında kullandığımız malzemelerden asla ödün vermemekteyiz. Bu bakımdan Altunizade sineklik portföyümüzde bulunan ve çözümler sunduğumuz bir güzide semttir. Bununla birlikte Üsküdar sineklik ağımızda yer alan harika İstanbul ilçelerinden sadece biriyiz. Sineklik konusunda İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine sineklik hizmeti götüren Yılmaz Dekorasyon olarak hesaplı çözümler üretiyoruz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir