Menu

Teşvikiye Sineklik

Yazın bunaltan sıcaklar ve nemden dolayı mekanların havalandırılması bir ihtiyaçtır. Bu nedenle sineklik sistemleri sayesinde ev ve iş yerlerine sinek, haşere ve böceklerin girişi engellenerek kaliteli hava almak mümkün olmaktadır. Yılmaz Dekorasyon olarak teşvikiye sineklik sistemleri kurduğumuz İstanbul semtlerinden birisidir. Teşvikiye ve civarında oturuyorsanız ve sineklik ihtiyacınız bulunuyorsa bizi aramaktan çekinmeyin. Sineklik sistemlerinin tasarım ve uygulamasında deneyim sahibi olan ekibimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile hizmetinizdedir. Sineklik sistemleri dışında uzman olduğumuz diğer bir konu ise pencere sistemleridir. Bu bakımdan teşvikiye pimapenci olarak hizmet kapsama alanındadır. Teşvikiye ile birlikte İstanbul’un dört bir köşesine hizmet sunuyoruz.

Sineklik Uygulaması ve Tamiratı

Stor perdeler son zamanların gözde sineklik tercihleri arasında yer almaktadır. Hava koşullarından etkilenmeyen sistemlerimiz PVC, alüminyum ve ahşap kapı ve pencerelerine uyumludur. Genel itibariyle kapılara yatay, pencerelere ise dikey stor perde uygulamaları yapılmaktadır. Tamamen sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen sineklik sistemlerimiz sayesinde mekanlara haşere, böcek ve sineklik girişi başarı ile engellenmektedir. Yılmaz Dekorasyon olarak menteşeli ve plise sineklik sistemlerimizle de siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. İstanbul genelinde sineklik sistemi uygulamaları yapan firmamız ayrıca sineklik tamiri konusunda da deneyim ve bilgi sahibidir. Sineklik filesinden çerçevesine kadar kaliteden taviz vermeden sineklik tamir eden ekibimiz pratik çözümler üretmektedir.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir