Menu

Taksim Sineklik

Havaların ısınmasıyla beraber ortaya çıkan sivrisinekler, herkesin ortak sorunudur. Kapı ve pencerelerimizi rahatlıkla açmak ve sivrisineklerden korunmak için sineklikler her eve gerekli aksesuarlardır. Kapı ve pencerelere takılan uygun sineklikler sayesinde, yazı ferah ve rahat şekilde geçirebiliriz. Firmamız estetik ve uzun ömürlü sineklik sistemleri ile sizlere hizmet vermektedir.

 

Sineklik ve Pimapen Hizmetlerimiz

 

Firmamız taksim sineklik hizmeti ile uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir. İster kapı, isterse pencerelerinize ölçü ne olursa olsun, hatasız şekilde üretilen sineklik modeli sunmaktayız. İsteğinize bağlı olarak; sürmeli, kayar, sabit ve akordeon tarzda sineklik modellerimizle her zevke uygun seçeneklerimiz vardır. İhtiyaç durumunuza bağlı olarak seçeceğiniz en doğru sineklik ile hem sivrisinek hem de haşerelerden tam olarak korunacak hem de yaz günlerini keyifle geçirebileceksiniz. Firmamız uygun fiyat seçenekleri ile sizlere kaliteli ürün garantisi vermektedir. Sineklik hizmetinin yanı sıra aynı zamanda pimapen hizmeti de veren firmamız, taksim pimapenci hizmetinde uzman kadrosu ve tecrübesiyle, müşterilerinin her daim memnuniyetini kazanmaktadır. Isı kayıplarının önüne geçmek ve izolasyonu sağlamak için tasarlanan pimapenlerin çok kısa süre içerisinde montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Öncelikle uzman ekibimiz, yerinde keşif hizmeti vererek,  gerekli ölçüleri almakta ve en modern pimapen tasarımlarımızdan birini seçmeniz için size sunmaktadır. Zamanında ve hızlı teslimat, ürün güvencesi ve işinin uzmanı kadromuzla sizlerin tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

 

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

 

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

 

0532 663 95 58

 

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir