Menu

Sultanahmet Sineklik

Sultanahmet Sineklik

Mekanlara uygun pencere sistemleri ve sineklik uygulamalarıyla estetik ve fonksiyonel unsurları mekanlara kazandırıyoruz. PVC pencere sistemleri konusunda da deneyim ve beceri sahibi olan firmamız, güler yüzlü personeli ve uygun fiyatlarıyla Sultanahmet pimapenci hizmeti de sunmaktadır.Montaj ve tamirat hususlarında firmamız becerikli ve teknik bilgisi yüksek personeller istihdam etmektedir. İstanbul geneline hizmet götüren firmamız montajdan malzeme kalitesine kadar kaliteden asla taviz vermeyen anlayışıyla sektöründe öncü bir firma olarak bilinmektedir.Ayrıca ayna dekorasyonlarıyla evlerinize ve işyerlerinize ferahlık, aydınlık ve şıklık kazandırıyoruz. Diğer uzmanlık alanlarımız arasında yer alan sineklik tamiri bakımından uygun fiyat ve kaliteli malzeme kullanımı garantisini veriyoruz.

PVC Pencere ve Sineklikler

Birbirinden şık görünüme sahip sinekliklerle mekanlara ayrı bir hava katılıyor. Sineklik denilince akla artık pencere ya da kapı kenarlarına sabitlenen teller gelmiyor. Mekanlar daha rahat havalanma şansı yakalıyor. İhtiyacınız olan Sultanahmet sineklik çözümleri ise Yılmaz Dekorasyon doğru bir tercihi teşkil etmektedir. Cam balkon sinekliklerinden menteşeli sineklik çeşitlerine kadar pek çok türün montajını itina ile yerine getiriyoruz. Kapı ve pencerelerinizin ölçüsünü alarak bu ölçülere uygun sineklik tasarımlarını beğeninize sunuyoruz. Diğer çeşitler arasında yer alan ve en çok talep edilen sineklik modelleri arasında yer alan stor sineklikler konusunda da bilgi sahibiyiz. Kapı ve pencerelerinize zarar vermeden en doğru çözümleri sunuyoruz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir