Menu

Şişli Sineklik

Şişli Sineklik

Yılmaz Dekorasyon olarak hizmet kapsama alanımıza giren Şişli sineklik sistemlerimizle hizmet götürdüğümüz İstanbul’un nadide sistemleri arasındadır. Stor sineklikler, menteşeli sineklikler, sürgülü ve katlanır sistem sinekliklerimizle mekanlarınız daha kolay havalandırılabilecek. Ayrıca haşere, böcek ve sinek gibi istenmeyen varlıkların içeriye girişi engellenerek sizi rahatsız etmemesi sağlanacak. Sineklik sistemlerimizin yanı sıra Şişli pimapenci ihtiyaçlarınız için de bizi arayın. Kaliteli malzeme ve işçilikten taviz vermeyen bir firma olarak memnun kalacağınız bir hizmet sunmanın garantisini veriyoruz. Uzun süre kullanabileceğiniz, ergonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan PVC doğrama pencere sistemlerimizle iş yeri ve evlerinize şıklık katmanızı sağlıyoruz. Sineklik sistemleri ve pencere sistemlerinde iddialı bir firmayız.

Pencere ve Sineklik Sistemleri

İş yerleri ve evlerinizin görünümü ve atmosferi bakımından önem arz eden pencere sistemleri ve sineklik sistemleri doğru uygulamalarla ancak müşteriyi memnun edebilir. Bunun farkında olarak mekanların dekorasyonu ile uyumlu sineklikler ve pencere sistemleri geliştiriyoruz. Stor sineklik son dönemde en çok tutulan sineklik modelleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Uygulama yapılacak kapı ve pencerelere göre katlanır ya da sürgülü sineklik sistemlerimiz mevcuttur. Menteşeli sineklik diğer bir sineklik sistemlerimiz arasında olan bir üründür. Öte yandan plise sineklikler de pratik bir çözüm olarak en çok rağbet edilen ürünler arasında yer alıyor. Yatay ve dikey sineklik uygulamalarımızla bütün İstanbul’un hizmetindeyiz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir