Menu

Sarıyer Sineklik

Hem Karadeniz’e hem de Boğaz’a nazır mahalleleri olan ve iç kesimlerde kalan güzide semtleriyle tanınan kilyos sineklik ihtiyacının doğal olduğu bir ilçe olarak karşımıza çıkmaktadır. Denizin etkisiyle artan nem oranı karşısında evlerin ve iş yerlerinin havalandırılması hayati önem taşımaktadır. Bu bakımdan Sarıyer’in Karadeniz kıyısında yer alan zekeriyaköy sineklik uygulamaları yaptığımız güzide mekanlardan birisidir. Hem deniz iklimi hem de orman havasının hakim olabildiği riva sineklik hizmeti sunduğumuz yerleşim yerleri arasında dikkat çekmektedir. Son dönemlerin moda sineklik çözümü olan stor perdeler adı geçen yerleşim yerleriyle birlikte bütün İstanbul geneline sunduğumuz bir sineklik çözümüdür. Bu konuda ekip olarak son derece iddialıyız.

Tüm İstanbul’a Sineklik Çözümleri

Sarıyer, Kilyos ve Zekeriyaköy ile birlikte istinye sineklik çözümleri götürdüğümüz gözde mekanlar arasındadır. Yine ormanla bütünleşik bir yapısı olan bu güzel mahallede sizlerleyiz. Sinek, böcek ve haşere gibi unsurların eve girişinde önemli bir önlem olarak sineklikler artık bir olmazsa olmaz hükmündedir. Bu bakımdan sarıyer sineklik ihtiyacı bulunan ve Yılmaz Dekorasyon olarak servis verdiğimiz bir ilçedir. Aynı şekilde tarabya sineklik talebinin yoğun olduğu ve itina ile hizmet sunduğumuz mahallelerden birisidir. Pileli sineklikten stor sinekliğe ve menteşeli sinekliğe kadar çeşitlerimizle her türlü sineklik ihtiyacınızı itina ile gidermekteyiz. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren ekibimizle sizlerleyiz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir