Menu

Nişantaşı Sineklik

Sineklik pencerelerin dışına monte edilen sizi başta sineklerden olmak üzere tüm haşerelerden koruyan gerekli bir ihtiyaçtır. Evlerinize taktırmanız gereken bu ihtiyacınızı nişantaşı pimapenci farkıyla yaşayın. nişantaşı sineklik sizi yaz aylarına yaklaşırken sineklerden korumak için hizmetinizde. Birçok modeli bulunan sineklik çeşitleri doğru bir sineklik modeli ile evinizin dekorasyonuna da uyumunu sağlayarak sizi sineklerden korumasının yanı sıra dekorasyonunuza da asla bir zarar vermeyecektir.

 

Sinekler başta olmak üzere her şeyden korunun;

Yaz aylarının yaklaşmasıyla sineklerin çoğalacağını ve korunmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Bunun yanı sıra özellikle kediler yemek kokusuna ulaşmak isteyeceği için pencerelerden evimize girebilirler. Sineklikler genel olarak menteşe, çıt çıt, çerçeve ve ince tülden oluşmaktadır. Sineklikler yaz ayları başta olmak üzere sineklerden ve diğer türlerden korunmak adına oldukça kolay bir korunma yöntemidir. Sinekliklerde her ev eşyası gibi oldukça farklı modeli olan bir üründür. Store, menteşeli, katlamalı gibi birçok türü bulunmaktadır. Sineklik taktıracaksanız ve doğru bir seçim yapmak istiyorsanız sizleri nişantaşı sineklik mağazasına beklemekteyiz. Birçok sineklik türünü firmamızda büyük bir özen ve pencere ölçülerinize göre özel olarak imal etmekteyiz. Sineklik montajı yapılırken doğru ölçü olması gerektiğinden özel imalat sineklikler önceliğiniz olmalıdır. Ölçü alımından montaja kadar büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Sineklik çeşitleri ve fiyatları için firmamızı arayıp merak ettiğiniz soruları yöneltmek yeterli olacaktır.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbul’un Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen, duşakabin, ayna, cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz.)

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12  Yenibosna /Bahçelievler

 

TELEFON

 

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir