Menu

Maçka Sineklik

Maçka Sineklik

Sineklik denilince akla artık pencere ya da kapı kenarlarına sabitlenen teller gelmiyor. Birbirinden şık görünüme sahip sinekliklerle mekanlara ayrı bir hava katılıyor. Mekanlar daha rahat havalanma şansı yakalıyor. İhtiyacınız olan Maçka sineklik çözümleri ise Yılmaz Dekorasyon doğru bir tercihi teşkil etmektedir. Kapı ve pencerelerinizin ölçüsünü alarak bu ölçülere uygun sineklik tasarımlarını beğeninize sunuyoruz. Cam balkon sinekliklerinden menteşeli sineklik çeşitlerine kadar pek çok türün montajını itina ile yerine getiriyoruz. Diğer çeşitler arasında yer alan ve en çok talep edilen sineklik modelleri arasında yer alan stor sineklikler konusunda da bilgi sahibiyiz. Kapı ve pencerelerinize zarar vermeden en doğru çözümleri sunuyoruz.

PVC Pencere ve Sineklikler

PVC pencere sistemleri konusunda da deneyim ve beceri sahibi olan firmamız, güler yüzlü personeli ve uygun fiyatlarıyla Maçka pimapenci hizmeti de sunmaktadır. Mekanlara uygun pencere sistemleri ve sineklik uygulamalarıyla estetik ve fonksiyonel unsurları mekanlara kazandırıyoruz.  Diğer uzmanlık alanlarımız arasında yer alan sineklik tamiri bakımından uygun fiyat ve kaliteli malzeme kullanımı garantisini veriyoruz. Montaj ve tamirat hususlarında firmamız becerikli ve teknik bilgisi yüksek personeller istihdam etmektedir. Ayrıca ayna dekorasyonlarıyla evlerinize ve işyerlerinize ferahlık, aydınlık ve şıklık kazandırıyoruz. İstanbul geneline hizmet götüren firmamız montajdan malzeme kalitesine kadar kaliteden asla taviz vermeyen anlayışıyla sektöründe öncü bir firma olarak bilinmektedir.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir