Menu

Kemerburgaz Sineklik

YAZ AYLARININ EN BÜYÜK SIKINTISI SİNEKLER

Sinekler özellikle yaz ayları başta olmak üzere sizleri her daim rahatsız eden ve mikrop taşıyan varlıklardır. Zararlı enfeksiyonlara karşı alabileceğiniz en basit ve büyük önlem evinize sineklik taktırmak olacaktır. Eğer Kemerburgaz bölgesinde yaşıyor ve bir sinekliğe ihtiyacınız var ise en doğru tercih Kemerburgaz sineklik servisimiz olacaktır. Bu bağlamda Kemerburgaz sineklik servisimiz sizlerin hizmetinizde. Kemerburgaz pimapenci bünyesinde faaliyet göstermekte olan sineklik ekibimiz evinize, pencerenize ve kapılarınıza en uygun ve en şık sineklikleri sizlerle beraber bulup seçerek size yardımcı olacaklardır. Pencere ve kapı ölçülerinize özel olarak tasarlayıp, imal edeceğimiz sineklikler sizler için hem doğru hem de en şık seçenek olacaktır.Sineklik sayesinde sineklerden kurtulmanın yanı sıra her tür zararlı haşere, böcek, kuş ve sokak hayvanlarının evinize girmesini de engellemiş olacaksınız.

Birbirinden farklı sineklik modelleri

Sineklik taktırırken dekorasyonunuza da önem veriyorsanız eğer Kemerburgaz bölgesinde evlere ve ofislere özel seçenek ve modelleriyle store sineklik, katlamalı sineklik, kaydırmalı sineklik, menteşeli sineklik olmak üzere çeşitlerimiz mevcuttur. Kemerburgaz sineklik ekibimiz evinizde ya da ofisinizde pencere ya da kapılarınıza özel ölçülerle sineklik tasarımı yaparak büyük bir titizlikle imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.Sineklik çeşitleri ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz her şey için aşağıda bulunan telefon numaralarından Kemerburgaz sineklik servisimizi arayarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

 

 

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbul’un Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz.)

ADRES

 

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

 

0532 663 95 58

 

0537 403 31 58

 

 

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir