Menu

Kadıköy Sineklik

Yaz aylarına yaklaştıkça sinek sıkıntısı gün geçtikçe büyümektedir. Başta buna çare olarak geliştiren sineklikler sizi sineklerden korumanın yanı sıra kapı ya da pencereniz açık iken dışardan herhangi bir hayvan veya böcek girmesine de engel olmaktadır. Kadıköy, Göztepe ve moda civarlarında sineklikçi hizmeti vererek sizleri bu dertlerden kurtarıyoruz. kadıköy sineklik ekibimiz, moda sineklik ekibimiz, bağdat caddesi sineklik ekibimiz, suadiye sineklik ekibimiz ve göztepe sineklik ekibimiz sizlere Kadıköy ve çevresinde gereken sineklik hizmetini vererek sizleri sineklerden ve gereksiz zararlı haşerelerden korumaya yardımcı olmaktadırlar.

Sineklik kullanımın hastalıklara etkisi

sineklik kullanımı sayesinde zararlı haşereler ve sinekler tarafından taşınan hastalıklardan korunma oranı artışta görülmektedir. Bu bağlamda çocuklar başta olmak üzere kendinizi, evcil hayvanlarınızı ve sevdiklerinizi sineklerin ve zararlı haşerelerin taşıdığı hastalıklardan koruyabilirsiniz. Sizler için Kadıköy’de kadıköy sineklik ekibimiz, Moda bölgesinde moda sineklik ekibimiz, Bağdat caddesi ve civarında bağdat caddesi sineklik ekibimiz, Suadiye bölgesinde suadiye sineklik ekibimiz ve Göztepe bölgesinde göztepe sineklik ekiplerimiz sizlere hizmet vermektedir. Sizler için büyük bir titizlik ve özveri ile çalışacak ekibimize bir telefon ile ulaşabilmek mümkün. Sinekliklerin katlamalı, pencere sistemli, kaydırmalı ve store sineklik gibi modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasından kendi rahatlığınıza ve evinize en uygun sineklik modelini seçebilmek ya da fiyatlar hakkında bilgi almak ve sineklik kurulumu yaptırmak için aşağıda yer alan numaralardan sineklik ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbul’un Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen, duşakabin, ayna, cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz.)

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12  Yenibosna /Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir