Menu

Kadıköy Sineklik

Kadıköy’desiniz ve Sineklik İhtiyacınız mı Var?

Nemli mekanların havalandırması adına sineklikler büyük bir ihtiyaçtır. İstanbul gibi nemli iklimin hakim olduğu bir şehirde sineklik önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. İstanbul’un her yerine olduğu gibi içerenköy sineklik hizmeti verdiğimiz semtlerden birisidir. Monte edildiği kapı ve pencerelere estetik bir hava da katan sineklikler mekanlara haşere, böcek ve sineklerin girişini engelleyen unsurlardır. İçerenköy ile birlikte bostancı sineklik servis ağımıza giren diğer bir İstanbul semtidir. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına göre stor sineklikten menteşeli sinekliğe kadar zengin çeşitlerimiz, güler yüzlü ve işinde deneyimli ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.  İstanbul’un geneline yayılmış servis ağımızla özen ve özveriyle sineklik montajı yapıyoruz.

Sineklik Çözümlerimiz            

Nemin yanı sıra sıcakların hissedildiği yaz mevsiminde adeta hayat kurtarıcı rol üstlenen sineklikler konusunda iddia sahibiyiz. Pileli sineklik ve stor sineklik çeşitlerimizle küçükyalı sineklik hizmeti götürdüğümüz semtler arasında yer almaktadır. Kadıköy’ün ünlü semtlerinden caddebostan sineklik çözümlerimizle hizmetinizde olduğumuz bir başka güzide semttir. Sivrisinek, sinek ve böcek ısırmaları gibi sağlık risklerine karşı ataşehir sineklik montaj ağımızda yer almaktadır. Anadolu yakasının en güzel ilçelerinden birisi olan kadıköy sineklik ihtiyaçlarını giderdiğimiz ve estetik bir dekorasyon unsuru kazandırdığımız ilçeler arasında yer almaktadır. Bir telefon mesafesinde bulunan firmamız, sinekliğin monte edileceği kapı ve pencerelerin ölçüsünü almakta, mekanlara hem fonksiyonellik hem de estetik katmaktadır.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir