Menu

Kabataş Sineklik

Kabataş Sineklik

Sinek, böcek ve haşere gibi istenmeyen varlıkların mekanlara girişini engellemede sinekliklerin payı tartışılamaz. İstanbul gibi önemli bir şehrin geneline sineklik hizmeti sunabilmek de belli bir bilgi birikiminin yanı sıra deneyim ve beceri gerektirmektedir. İstanbul’un güzide semtleri arasında yer alan Kabataş sineklik uygulamaları yaptığımız semtler arasındadır. Pencere ve kapılarınıza uyguladığımız sineklik çözümlerimizle artık mekanlarınızı daha rahat havalandırabileceksiniz. Bir pliseli sineklik ihtiyacınız varsa Yılmaz Dekorasyon olarak bu konuda iddialıyız. Eğer pliseli sineklik değil de stor sinekliğe gerek duyuluyorsa son zamanların en çok tercih edilen sineklik sistemi olarak iddiamızı sürdürmekteyiz. Uygun fiyatlarımızla bütçe dostu sineklik çözümleri sunan firmamız kalitede iddia sahibidir.

Kaliteli Sineklikler İçin

Sineklikte kaliteyi belirleyen unsurlardan birincisi kapı ve pencerenin estetiğine kattığı değerdir. Mevcut pencere ve kapılara uygulanırken onlara zarar vermeden uygulama yapmak da herkesin harcı değildir. Bu konuda Yılmaz Dekorasyonu seçerek en iyi kararı vermiş sayılırsınız. Zira güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan montaj ekibimiz hızlı ve pratik çözümler getirmektedir. PVC doğrama pencere sistemlerinde de iddia sahibiyiz. Bu bakımdan Kabataş pimapenci arayışınız varsa doğru adrestesiniz demektir. Bununla birlikte sineklik tamiri de yapan firmamız malzeme kalitesinden de taviz vermemektedir. Montaj ve tamirat hizmetlerinde deneyimli ve pratik çözümler  geliştirme kabiliyetine sahibiz. Uygun fiyatlarımızla sizlere hizmet vermekten dolayı gurur duyuyoruz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir