Menu

Harbiye Sineklik

Harbiye Sineklik

Mekanları sineklerden, böcek ve haşerelerden kurtarmanın en fonksiyonel yolu şüphesiz sineklik sistemlerinden geçmektedir. Çeşitli türlerde sunduğumuz sineklik sistemlerimiz kapı ve pencerelere zarar vermeden gerçekleştirilir. Bu bakımdan İstanbul Harbiye sineklik sistemleri uyguladığımız semtlerden birisidir. Siz de Harbiye ve civarında oturuyorsanız sineklik çözümlerimiz için bizi arayınız. Hesaplı işçilik ücretleri ve kaliteli malzemeden taviz vermeyen kalite politikamızla müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Her daim güler yüzlü olarak hizmet sunan ekibimiz, kullanıcı dostu sineklik çözümleri için uğraş vermektedir. Sineklik sistemlerinin yanı sıra sunduğumuz pencere sistemleri bakımından da Harbiye pimapenci ihtiyaçlarınızı karşılamanızda yanınızdadır. Her tür pencere sistemi ve sineklik sistemlerini Yılmaz Dekorasyon olarak itinayla uygulamaktayız.

Sineklik Sistemlerimiz ve Tamirat

Kolay temizlenen, kullanım kolaylığı bulunan, hava şartlarından etkilenmeyen sineklik sistemlerimiz sayesinde iş yeri ve evlerinizi gönül rahatlığı ile havalandırabileceksiniz. İstanbul gibi yazın sıcak ve nemli geçen bir şehirde sineklik sistemleri bir ihtiyaçtır. Çerçevesinden filesine kadar sineklik sistemleri konusunda her aşamada kaliteyi elden bırakmayan firmamız sineklik sistemleri uygulamasının yanı sıra sineklik tamiri de yapmaktadır. Filesinden çerçevesine kadar sineklik sistemlerinin tamirinde iddialıyız. Menteşe sineklikten pliseli sinekliğe, stor sineklikten klasik sinekliğe kadar pek çok çeşitte sineklik sistemi uygulaması ve tamirinde uzman bir ekibe sahibiz. Güler yüzlü personelimiz müşteri memnuniyetini sağlama odaklı olarak hizmet vermektedir. Hemen bizi arayarak çözümlerimizle tanışabilirsiniz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir