Menu

Göktürk Sineklik

EVİNİZİ YA DA OFİSİNİZİ SİNEKLERDEN KORUYUN

Evinizi sineklerin yanı sıra haşerelerden de korumanın basit bir yöntemi olan sineklik kullanımı sayesinde sineklerin sizi rahatsız etmesini önlemenin yanı sıra sinek ve çeşitli böceklerin taşıdığı bakterilerden de korunacaksanız. Göktürk pimapenci sayesinde bu işi kökten çözmek mümkün. Göktürk sineklik ekibi ile evinize ya da ofisinize en uygun sineklik seçimini yaparak sineklerden, zararlı böceklerden ve onların taşımakta olduğu enfeksiyonlardan korunabilirsiniz. Sineklik seçiminizden sineklik montajına kadar bütün işleri üstlenen Göktürk sineklik ekibimiz sayesinde gece rahat uykularınız sinekler yüzünden artık bölünmeyecek. Kendinizi ve değer verdiklerinizi sinekler ve zararlı haşerelerden uzak tutarak hasta olmalarını engelleyebileceksiniz.

Size bir telefon kadar yakınız

Göktürk pimapenci bünyesinde faaliyet göstermekte olan Göktürk sineklik ekibimize ulaşmak ya da sineklik modelleri, sineklik tasarımları, sineklik fiyatları ve sineklik montaj süresi hakkında dilediğiniz ya da merak ettiğiniz her soruyu yöneltmek için aşağıda vermiş olduğumuz numaralardan ulaşabilirsiniz. Kaydırmalı sineklik, katlanabilir sineklik ve pencere sistemli sineklik modellerinden size uygun olanı ve dilediğinizi seçebilir ona göre sipariş verebilirsiniz.  Sineklik taktırmaya karar verdikten sonra ise evinizde ki pencere ve kapılarda özel ve tam ölçümler alınarak size özel sineklik çerçeveleri büyük bir titizlik ve hassasiyetle üretilip kısa bir süre içerisinde kapı ve pencerelerinize monte işlemlerini Göktürk sineklik ekibimiz mümkün olduğunca kısa bir sürede tamamlayacaktır.

 

 

 

 

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbul’un Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz.)

ADRES

 

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

 

0532 663 95 58

 

0537 403 31 58

 

 

 

 

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir