Menu

Fındıkzade Sineklik

Fındıkzade Sineklik

Menteşeli sinekliklerden pileli sinekliklere, sürme sineklikten stor sinekliğe kadar her türlü sineklik sistemleri ihtiyacınızda Yılmaz Dekorasyon olarak hizmetinizdeyiz. Tüm İstanbul’a dekorasyon hizmeti sunan bir firma olarak Fındıkzade sineklik sistemi sağladığımız yerleşim yerleri arasında yer almaktadır. Sinekliklerimizde alüminyum çerçeve ve fiberglass sineklik tülleri ile plastik malzeme kullanımları söz konusudur. Kapı ve pencerelerin özelliğine uygun parça kullanmakta ve deneyimli ekibimizle montajını yapmaktayız. Sineklik sistemlerimiz PVC, ahşap ve alüminyum başta olmak üzere her tür pencere ve kapılara uyumludur. Çeşitli renk seçeneklerimizin bulunduğu çerçeveleri itina ile monte etmekteyiz. Hava şartlarından etkilenmeyen sinekliklerimiz sayesinde sinek, sivrisinek ve diğer uçan varlıkların girişine engel olunmaktadır.

Fındıkzade ve Tüm İstanbul’dayız

Sineklik sistemlerimizin yanı sıra ayna dekorasyonu ve pencere sistemleri konusunda da Yılmaz Dekorasyon olarak iddialıyız. İstanbul’un genelinde olduğu gibi Fındıkzade pimapenci ihtiyaçlarınızda da hizmetinizdeyiz. Pimapen PVC doğrama sistemlerinden cam balkon sistemlerine, alüminyum doğramadan sineklik tamiri dahil olmak üzere çeşitli hizmetlerimiz de mevcuttur. Kaliteli malzeme kullanımının yanı sıra kaliteli işçilikten taviz vermeyen ekibimiz güler yüzlü hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini yakalamaktadır. Sektörün bilinen markalarını kullanarak yaptığımız montaj çözümleri için bizleri aramaktan çekinmeyin. Fındıkzade’nin yanı sıra İstanbul’un hemen hemen her yerine hizmet götürmekteyiz. Pencere sistemleri, sineklik sistemleri ve ayna dekorasyonu gibi her çeşit dekorasyon hizmetini itina ile müşterilerimize sunmaktayız.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir