Menu

Cihangir Sineklik

Cihangir Sineklik

Yazın nemle ve sıcakla bunaltıcı bir atmosferin yaşanabildiği İstanbul’un nadide semtlerinden Cihangir sineklik uygulamalarımızla nefes alan ve ferahlayan yerleşim yerlerinden birisidir. En çok tutulan model olan stor sinekliklerimizin yanı sıra pliseli sineklik ve menteşeli sineklik modellerimizle de hizmetinizdeyiz. Ev ya da ofis pencereleri ve kapılarına monte ettiğimiz sineklikle mekanlara sinek, sivrisinek, böcek ve haşere girişleri önlenmekte ve daha rahat havalandırılabilmektedir. Sineklik hizmetimiz yanı sıra Cihangir pimapenci ihtiyaçlarını gördüğümüz mekanlar arasında yer almaktadır. PVC doğrama pencerelerden alüminyum pencerelere kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerimizle sadece pencere sistemleri değil ayna dekorasyonu ve diğer dekorasyon hizmetlerimizle de size hesaplı, pratik çözümler sunuyoruz.

Sineklikte Marka

Yılmaz Dekorasyon olarak sineklik sistemleri ve pimapen sistemleri üzerine deneyim sahibi bir firmayız. Katlanır sinekliklerden stor sinekliklere kadar pek çok türü bulunan sineklik sistemlerinin montaj ve uygulamalarında itinalı bir şekilde hizmet sunmaktayız. Bu bakımdan İstanbul’un hemen hemen her yerine servis imkanımız bulunmaktadır. Pencere ve kapılara uygulama yapmakta, dikey ya da dikey olarak da montaj yapabilmekteyiz. Mekanların kapı ve pencerelerinin ölçüsünü alıyor, onların formunu bozmadan ve işlevlerine zarar vermeden itinalı bir şekilde monte ediyoruz. Hesaplı fiyatlarımız ve kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışımızla güler yüzlü personelimizle sineklik, pimapen, cam balkon, ayna dekorasyonu gibi çeşitli dekorasyon modelleri konusunda iddia sahibi firmayız.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir