Menu

Büyükçekmece Sineklik

Hem göl, hem de denizin nemli bir atmosfer sağladığı büyükçekmece sineklik ihtiyacının yüksek olduğu bir ilçemizdir. Aynı zamanda kumburgaz sineklik ihtiyacınızı da çözüme kavuşturmak amacıyla hizmet vermekteyiz. Bu ve bunun gibi İstanbul’un dört bir köşesine sineklik ve dekorasyon hizmeti sunan firmamız, dekorasyon alanında tecrübeli, güler yüzlü ve kaliteli işçilik sunan personellerden oluşmaktadır. Diğer yerleşim yerlerinden silivri sineklik servis ağımızda olan bir ilçe olup, mekanlarınızı sineklerden, sivrisinek ve böceklerden korumanız için doğru çözümler sunuyoruz. Monte ettiğimiz kapı ve pencerelere hasar vermeden estetik dokunuşlarla en doğru sineklik çözümünü uyguluyoruz. Kalite ve uygun fiyattan ödün vermeden sineklik montajı yapan firmamızla sizlerleyiz.

Deneyimli Kadro, Hesaplı Çözümler

Ayna ve sineklik gibi dekorasyon unsurlarının yanı sıra diğer dekorasyon ürünleriyle hizmet sunan firmamız Büyükçekmece sineklik servisi ihtiyaçlarına da yanıt veren geniş hizmet ağına sahiptir. Uzmanlık alanlarımızdan birisi olan stor sinekliklerimizle mekanlarınıza hem estetik hem de fonksiyonellik katıyoruz. Tasarımından montajına kadar sinekliklerimizde özeni ve müşteri memnuniyetini elden bırakmıyoruz. İhtiyacınız büyükçekmece pimapenci ise yine doğru adrestesiniz. PVC ve alüminyum pencere çeşitlerimizle balkonlarınızın, evlerinizin ve ofislerinize yönelik pencere sistemleri de sunmaktayız. Cam balkon uygulaması yapan firmamız aynı zamanda cam balkon sinekliği de sağlamaktadır. Fiberglass plastik tül ya da çelik tül sineklik çeşitlerinden tercih edilenin montajını başarı ile sağlıyoruz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir