Menu

Beylikdüzü Sineklik

Mekanların kaliteli havaya kavuşması bakımından havalandırma insan sağlığı açısından önemli bir konudur. Bu bakımdan mekanların sinek, böcek ve haşere gibi bazı istenmeyen durumlarda sineklikler ile muhafazası söz konusudur. İstanbul genelinde sineklik hizmeti sunan firmamız beylikdüzü sineklik ihtiyacı durumlarında da hesaplı ve kaliteli bir şekilde hizmet verdiğimizi müşterilerimizle paylaşmak isteriz. Aynı şekilde beykent sineklik montajı yaptığımız bir başka güzide İstanbul semtidir. Stor sineklik, plise sineklik ve menteşeli sineklik gibi çeşitleri bulunan ürünlerimiz, itina ile monte edilmektedir. Monte edilirken çevreye zarar vermeden ve kirletmeden hizmet vermekteyiz. Bu bakımdan yakuplu sineklik konusunda arama yapıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Size her zaman yakınız.

Sineklikte Kalite, Uygun Fiyata

Adını ünlü mimarımızdan alan mimarsinan sineklik ihtiyaçlarını gördüğümüz semtler dahilindedir. Sineklik bakımından deneyim ve beceri sahibi ekibimiz güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sineklik montajı yapmaktadır. Kapı ve pencerelere uygulanacak sinekliklerin ölçüsü alınarak mekana uyumlu modellerin montajı söz konusudur. Diğer bir semt olan sinanoba sineklik hizmeti sunduğumuz diğer bir yerleşim yeridir. Sineklik ihtiyacınız varsa ve bu semtlerde oturuyorsanız bizi mutlaka arayın. Menteşeli sineklikler, pliseli sineklikler ve stor sineklikler günümüzde en çok rağbet gören modeller arasındadır. Her biri hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan ekibimiz itina ve güler yüz prensibiyle başarılı bir şekilde montaj hizmetini sizlere sunmaktadır.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir