Menu

Beşiktaş Sineklik Servislerimiz

Mekanların kaliteli hava ile havalandırılmasında ayrı bir önemi olan sineklikler doğru modeller ve doğru montajla en iyi verimi sağlamaktadır. Bu bakımdan Beşiktaş sineklik hizmeti verdiğimiz mekanlar arasında yer alan ve İstanbul’un gözde ilçesi ve semtlerinden birisidir. Beşiktaş’a yakın olan ve popüler bir semt olan Etiler sineklik çözümleri sunduğumuz diğer bir mekandır. Stor sineklikler başta olmak üzere menteşeli sineklik modellerimizle iç mekan dekorasyonlarında Ulus sineklik uygulaması talebinin yoğun olduğu, zengin çeşit ve deneyimli ekiple hizmetinizde olduğumuz yerlerden birisidir. Monte edildiği yerlere estetik de katan stor sineklikler ise fonksiyonel bir çözüm olup Ortaköy sineklik bakımından hizmet verdiğimiz İstanbul semtleri arasındadır.

Sineklik Bizim İşimiz

Genel olarak sineklik sistemleri köşe bağlantısı, çıtçıt, tutma kolu, tül ve menteşeden oluşur. Her tür sineklik uygulamasında konusunda uzman ekibimizle Bebek sineklik çözümleri konusunda iddialıyız. Öte yandan Levent sineklik ihtiyaçları duyulan ve kaliteli havalandırma için gereken sineklik sistemleri sunduğumuz diğer bir İstanbul semtidir. Arzu edildiği takdirde katlanır sineklik ve stor sineklik uygulamalarını Bomonti sineklik ihtiyaçları söz konusu olduğunda itina ile yapmaktayız. Menteşeli ve stor sineklik olarak her türlü sineklik gereksinimini itina ile yerine getirmekteyiz. Yine ünlü Mecidiyeköy sineklik servis ağımız kapsamında kalan güzide semtlerden bir tanesidir. Uygun fiyatlarımızla deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle sineklik uygulamalarında sizlerle birlikteyiz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir