Menu

Başakşehir Sineklik

Denizden kaynaklanan nemin etkisiyle İstanbul’da mekanların havalandırılması büyük bir ihtiyaçtır. Bu bakımdan havalandırılırken haşere, böcek ve sinek girişlerini engelleme adına sineklik uygulamalarına büyük ihtiyaç bulunmaktadır. Bu bakımdan Başakşehir semtlerinden bahçeşehir sineklik ihtiyacını olduğu ve kaliteli sineklik hizmeti sunduğumuz bir mekandır. Aynı şekilde ardıçlı evler sineklik çözümlerimizle hizmet ağımıza giren bir semttir. Kaliteden taviz vermeyen, güler yüzlü ve disiplinli çalışan ekibimiz ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Stor sineklikten menteşeli sinekliklere kadar pek çok çeşidimizle bizimevler sineklik montaj yaptığımız bir diğer güzide semttir. Dekoratif açıdan da bulunduğu mekanda sırıtmayan çözümlerimizle fonksiyonel sineklikler monte etmekteyiz. Hem malzemede hem de işçilikte kalite, felsefemizdir.

Sineklikte Profesyonel Çözümler

Profesyonel sineklik çözümleriyle hizmet sunan firmamızın servis ağı kapsamındaki diğer bir güzide yerleşim yeri olan hadımköy sineklik uygulamalarımızla mekanların rahat havalandığı bir semttir. İhtiyaca ve beklentiye göre en iyi çözümleri sunan firmamız pileli sineklikten stor sinekliğe, menteşeli sineklikten klasik sinekliğe kadar her türde uygulamalar geliştirmektedir. Öte yandan Alkent 2000 sineklik hizmeti sunduğumuz bir başka semttir. Yukarıda adı geçen semtlerle birlikte İstanbul’un tamamına sineklik montajı yapabilme kabiliyetine sahip firmamızda güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti esastır. Kullandığımız malzemelerde kaliteden ödün vermemekteyiz. Ekibimiz konusunda deneyimli, becerikli personellerden oluşmaktadır. Sineklik gibi montajında ustalık gerektiren bir işte iddialı ve söz sahibiyiz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir