Menu

Bakırköy Sineklik

Bakırköy Sineklik

Özellikle yaz mevsimlerinde evlerin havalandırmasında pencereler kadar önem arz eden diğer bir unsur sinekliklerdir. Sinek ve böceklerin olası giriş ve çıkışlarını önleme fonksiyonu olan sineklikler dekoratif yapıyı bozmayacak şekilde firmamızca uygulanmaktadır. Uygulanacağı kapı ve pencerenin boyutuna göre Ataköy sineklik fiyatı verilmektedir. Kolay kullanım da firma olarak en çök üzerinde durduğumuz konular arasındadır. Bu bakımdan İstanbul’un çoğu yerinde olduğu gibi Florya sineklik hizmetimizin olduğu bir yerleşim yeridir. Katlanır sistemlerin yanı sıra store sineklikler ve pileli sineklikler en çok rağbet gören sineklik çeşitleri arasında yer almaktadır. Temiz hava ihtiyacı herkesin ihtiyacı olup, kaliteli sinekliklerle hava ihtiyacı kaliteli bir şekilde giderilebilmektedir.

Sineklikte Doğru Adres

Menteşeli sinekliklerin yanı sıra store sineklikler de sevilen modeller arasındadır. Bu bakımdan söz konusu modelleri başarıyla uyguladığımız Yeşilköy sineklik hizmeti verdiğimiz yerleşim yerlerinden birisidir. Tutamaç, çıtçıt, menteşe, köşe bağlantısı ve tülden oluşan sineklik sistemlerimiz şık ve estetik çözümlerdir. İmalatından montajına kadar her aşamada başarı sağladığımız Yeşilyurt sineklik ihtiyacının bulunduğu diğer ilçelerimiz arasındadır. Estetik bakımdan harika bir çözüm olan store sineklikler normal sinekliklere göre son dönemde çok talep görmektedir. İstanbul’un geneline sineklik hizmeti veren firmamız, alınan ölçüye uygun sineklikleri itina ile monte etmektedir. Menteşeli sineklikler bu bakımdan temizlenmesi ve kullanımı son derece kolay sineklik çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir