Menu

Avcılar Sineklik

Hem Küçükçekmece Gölü hem de Marmara Denizi ile komşuluğu bulunan Avcılar sineklik ihtiyacının doğal olarak yüksek olduğu bir İstanbul ilçesi konumundadır. Denizin ve gölün etkisiyle sıklıkla havalandırılması gereken evler ve iş yerleri sineklikler sayesinde kaliteli bir şekilde havalandırılmaktadır. Bulunduğu mekana başarılı uygulamalarla estetik de katabilen sineklikler stor sineklik, pileli sineklik ve menteşeli sineklik gibi bazı ayrımlara tabidir. Mekanın ihtiyacı olan sinekliği tespit ederek mekan sahipleriyle paylaşan ekibimiz, ihtiyaç ve beklentilere uygun sineklik çözümleri geliştirmektedir. Malzemeden işçiliğe kadar her türlü konuda kaliteden ödün vermeyen ekibimiz güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak itinalı ve temiz bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Sineklikte Hesaplı Çözümler

Kalitenin yanında hesaplı sineklik çözümleri sunan firmamız, bu işi meslek edinmiş personeli ile İstanbul’un tamamına hizmet götürme yeterliliğine sahiptir. Dekorasyon konusunda son derece deneyimli ekibimiz sineklik uygulamalarında da bilgi, deneyim ve beceri sahibidir. Bulunduğu mekanı kirletmeden ve zarar vermeden yaz aylarında kabus olan sineklerden ve böceklerinden siz değerli müşterilerimizi kurtarmanın çözümünü sunuyoruz. İster menteşeli isterse stor sineklikler olsun, talebe göre en iyi sineklik uygulamasını yaparken dekoratif duruştan da taviz vermiyoruz. Son derece kullanım kolaylığı sağlayan sinekliklerimiz itina ile monte edilirken kapı ve pencerelere zarar vermeden montaj yapıyoruz. İstanbul’un neresine olursanız olun, bir telefon mesafesinde sizlere hizmet veriyoruz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir