Menu

Akaretler Sineklik

Havalar ısınınca mekanları havalandırma ihtiyacına bağlı olarak evlere, işyerlerine haşere, böcek ve sinek gibi varlıkların girişi istenmeyen bir durumdur. Bu yüzden sineklikler devreye girer ve kapı – pencerelere monte edilerek mekanların daha rahat havalandırılmasını sağlar. Çoğu semtte olduğu gibi Akaretler sineklik hizmeti verdiğimiz yerleşim yerleri arasındadır. Plise sinekliklerden menteşeli sinekliklere, klasik sinekliklerden stor sinekliklere kadar her çeşit sineklikte iddialıyız. Mekanınızın duvarlarına ve mobilyalarına uyumlu bir sineklik modeli mutlaka bulunmaktadır. Eğer ihtiyacınız PVC doğrama pencereler ise Akaretler pimapenci olarak bulunduğumuz semtlerdendir. Cam balkon, ayna dekorasyonu, sineklik sistemleri gibi hizmetlerimiz, uzmanlık alanımıza giren dekorasyon çeşitleri arasında yer alan bazı hizmetlerimizdendir.

Sineklikte Markayız

Cam balkon sinekleri konusunda 4 parça olarak kesilen sineklik profilleri plastik birleştirme takozlarıyla birleştirilir. Yeni sineklik montajı kadar eski sineklik tamiri de yapmaktayız. Adeta yeni bir sinekliğe dönüştürdüğümüz eski sinekliklerinizi dert etmenize gerek bulunmamaktadır. Montaj ve tamirat konularında ihtisas sahibi olan ekibimiz, güler yüzlü, hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır. Malzeme kalitesinden ödün vermeyen personelimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Yılmaz dekorasyon olarak stor sineklik konusunda da mekanlarınıza modern sineklik çözümleri sunuyoruz. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğin yanı sıra uygun fiyatlarımızla müşterilerimize hizmet götürürken uygulama yaptığımız alanı temiz bırakarak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Size en yakın dekorasyon hizmetini sağlama konusunda iddialıyız.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir