Pvc Pencere Fitili Nasıl Değiştirilir

Pvc Pencere Fitili Nasıl Değiştirilir
pimapen tamir servisi

Pvc Pencere Fitili Nasıl Değiştirilir

 

Pvc pencelerin doğru ve tam olarak kapanmasında rol oynayan pek çok farklı parça bulunmaktadır. Bu parçalar arasında pencere fitilleri oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Zira bu fitillerin görevlerini yerine getirememesi sonucunda pencereler içeriye ses ve hava almaya başlamaktadır. Pencere fitilleri elastik bir yapıya sahiptirler. Bu elastik yapı zaman içerisinde pencerenin kapatılması ve açılması sırasında sıkışmadan dolayı eskimekte ve elastik özelliğini kaybetmektedir. Ayrıca pencerenin kullanım süresine bağlı olarak fitiller erime gösterebilmektedir. Bahsedilen bu durumların tamamının sonu pencerelerin yalıtım özelliklerinin azalması anlamına gelmektedir.

 

Pimapen tamiri ve pvc pencere fitili nasıl değiştrilir şeklinde internet üzerinde pek çok arama yapılmakta, aramalarda çıkan sonuçlara bakarak pek çok denemeler yapılmakta; ancak bu denemelerin sonucu genellikle başarısız olmaktadır. Zira pencere fitili satın almak bile başlı başına bir ustalık gerektirmektedir. Piyasada satışı yapılan pek çok pencere fitili arasından, değişim yapılacak pencereye uygun fitili bulmak oldukça zordur. Pencere üzerinde denenerek alma şansı da bulunmadığı için pencere fitilleri genellikle yanlış alınmakta ve istenilen sonucu vermemektedir. Fitili değiştirmek için eski fitili yerinden sökmek gerekmektedir. Bu işlem eski fitilin yıpranmış olmasından dolayı kişileri fazlasıyla zorlamaktadır. Fitil doğru bir şekilde sökülememekte, sökülürken parçalanmakta, eski fitilden kalıntılar kalmakta, bu da yeni fitilin yüzeye tam olarak uygulanmasını zorlaştırmaktadır.

 

İstanbul pimapen tamiri konusunda uzman ekibi ile yıllardır hizmet veren firmamız her adımın en doğrusunu, en kısa sürede yerine getirmek için hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca ayna, pimapen, duşakabin ve dekorasyon malzemeleri satışı ile de tüm Türkiye’ye en iyi ürünlerin satışına devam edilmektedir. Doğru ürünün seçimi ve ürünün doğru kullanımı ile ilgili her türlü bilgiyi tarafınıza aktaracak birikime sahip olan personelimize danışmak için iletişim bilgilerimizi not edin:

 

YILMAZ DEKORASYON

 

İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz

 

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir