Menu

Pimapen Pencere Kapanmıyor Nasıl Tamir Edilir

Pimapen Pencere Kapanmıyor Nasıl Tamir Edilir

 

Pimapen pencere kapanmıyor nasıl tamir edilir sorusunun cevabı aslında tamir edilmesi yerine ettirilmesi yönünde olmalıdır. Pimapen pencereler tek bir parçadan oluşmamaktadır. Bu pencerelerin kapanmasını ve açılmasını sağlayan bir çok parça bulunmakta, pencerelerin kapanmaması bu parçaların herhangi bir tanesinin görevini yerine getirmemesinden kaynaklanmaktadır. Bazı durumlarda sorunu çıkaran birden fazla parça da olabilmektedir. Gündelik yaşamda nasıl çalıştığını hiç düşünmediğimi pimapen pencereler aslında birbiri ile bir bütünü oluşturan parçalar ile bir araya gelmektedir. Kapanmayan bir pimapen pencerenin, öncelikle neden kapanmadığına bakılmalıdır. Pimapen tamiri konusunda yılların tecrübesine sahip olan firmamız sorunu en hızlı şekilde tespit edebilecek bilgi ve deneyime sahiptir.

 

Pimapen pencerelerin kapanmamasında rol oynayan en büyük sorunlardan bir tanesi sık sık kullanılan pencere kollarının görevini yerine getirememesidir. Boşa dönen ya da  kapatma işlemini tam olarak yerine getiremeyen pencere kolları dikkatle sökülmeli, onarılmalı, onarımı mümkün değil ise aynı şekilde dikkatle yenisi ile değiştirilmelidir. Pimapen pencerelerin en çok hareket eden kısımlarından bir tanesi olması nedeni ile kaliteli bir pencere kolu tercih edilmelidir. Aksi takdirde kısa bir zaman dilimi içerisinde yeniden pencere kolu kaynaklı sorunlar yaşanabilmektedir. İstanbul pimapen tamiri hususunda belirtilen adreste belirtilen zamanda hazır bulunan ekibimiz, yanında mutlaka gerekebilecek tüm malzemeyi bulundurmakta; tamiratın yapılacağı pimapen pencere için doğru parçayı zaman kaybetmeden en doğru şekilde değiştirmektedir. Pek çok servis öncelikle gelip sorunun ne olduğunu anlamakta, sonrasında malzeme temin etmek için büyük bir zaman kaybına neden olmaktadır. Firmamız için müşterilerinin zamanları ve kendi zamanları çok önemlidir.

 

Pimapen, duşakabin, ayna gibi ihtiyaçların tüm ülke çapında satışını da yapan firmamız; hangi ürünü alacağı konusunda net bir fikri bulunmayan müşterilere bilgi birikimi ile yardımcı olmakta, ideal ürünü en kısa zamanda adreslerine teslim etmektedir.

 

YILMAZ DEKORASYON

 

İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz

 

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir