Menu

Pimapen Pencere Kapanmıyor İse

Pimapen Pencere Kapanmıyor İse

 

Pimapen pencereler zaman içerisinde tam olarak kapanmayabilirler. Bu durum pencereden içeriye soğuk hava ve gürültü girmesine neden olmaktadır. Kış mevsiminde yakıt tüketimini artıran bu durum, yaz mevsiminde ise sıcak havanın mekanlara girmesine neden olmaktadır. Bu da içeride klima çalışıyor ise elektrik tüketiminin artması anlamına gelecektir. Pimapen tamiri konusunda pek çok kişi öncelikle tamiri kendisi yapmaya çalışmakta, bu konuda internet üzerinde araştırmalar yaparak videolar izlemektedir. Ancak genellikle sonuç başarısız bir tamir denemesi olmaktadır.

 

İstanbul pimapen tamiri konusunda bize güvenen ve pencerelerini ilk günkü gibi kullanan pek çok müşterimiz ise en ufak bir sorunda bize ulaşmakta ve sorunun en kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır. Zira pimapen tamirinde yalnızca bilgi sahibi olmak yeterli değildir. Bilineni uygulamak ve uygulama esnasında geçmiş deneyimlere dayalı ayarlamalar yapmak da oldukça önemlidir. Pimapenlerin kapanmamasındaki en büyük neden menteşelerin sorun çıkarmasıdır. Menteşe değişimi ise bu konuda bilginin ve deneyimin bir araya gelmesi ile sağlıklı bir şekilde yapılabilmektedir. Pencereye uygun menteşenin tespit edilmesi, en kaliteli menteşenin kullanılması ve menteşenin doğru bir biçimde monte edilmesi ile pencerelerin ilk günkü gibi kapatılması mümkün olabilmektedir. Doğru yapılmayan montajlarda pencereler ya kapanmamakta, ya da kapansa bile ara noktalardan hava kaçırmaya devam etmektedir.

 

Türkiye’nin her yerinden gelecek duşakabin, ayna ve pimapen siparişlerine de uzman ekibi ile cevap veren firmamızın her iki mobil hattı da hizmet vermek üzere hazır bulunmaktadır. Tamir edelim derken daha kötü bir hale getirmek istemeyen İstanbullular ve en baştan en iyisini alalım diyen ülke genelindeki tüm vatandaşlar için ekibimiz her daim hazır bulunmaktadır.

 

YILMAZ DEKORASYON

 

İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz

 

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir