Menu

Pimapen Menteşe ve İspanyolet Değişimi

Pimapenlerde Menteşe ve İspanyoletlerden Kaynaklanan Problemler

Pencere sistemlerinden olan pimapenler zamanla aşınma yolu ile arıza vererek çalışmayacak hale gelmektedir. Pencere sorunlarından pimapen pencere kapanmıyor sorunu menteşelerin eskimesi ve ispanyoletlerin çalışmamasından kaynaklanmaktadır.

Pimapen kapı sorunlarından olan pimapen kapı tam kapanmıyor sorunu ispanyoletlerin eskimesi veya arızalanmasından kaynaklı bir sorundur.

Pvc kapılarda oluşan sorunlardan biri olan pvc kapı düşmesi ispanyoletlerin eskimesi ve menteşelerin tamamen işlevselliğinin bitmesinden dolayı olmaktadır.

Bu durumun ortadan kalkması için ekibimiz değişim ve tamirat işlemleri yapmaktadırlar.

Pencerelerdeki Arızaların Tamiratı

Pimapen pencerelerde kapı kollarının dönmemesinden kaynaklı oluşan problemler, kol mekanizmasının eskimesinde kaynaklandığı için pimapen kapı kolu boşa dönüyor sorunlarını ortadan kaldırmak için ekibimiz kol mekanizmasını tümüyle değiştirerek sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Pimapen pencere kapılarının zamanla arıza çıkartırken oluşan sorunlardan biri olan pimapen pencere kapı kolu boşa dönüyor  sorunu kol mekanizmasının göbeğinin dağılmasından dolayı kaynaklanmaktadır.

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir