Menu

Etiler Pimapen Servisi

Etiler Pimapen Tamiri Servisi

 

Mekanların dış etkenlere en çok maruz kalan parçaları hiç şüphesiz ki pencereler ve balkon kapılarıdır. Mevsime bağlı olarak yağmur, rüzgar, güneş ışınları gibi pek çok faktöre maruz kapan pimapen kapı ve pencereler zaman içerisinde yıpranmakta ya da bozulmaktadır. Böyle durumlar mekanlar havasız kalacağı ya da pencerelerin kapanmaması durumunda özellikle kışın soğuk havanın mekana girmemesi için en hızlı bir şekilde pimapen tamiri yaptırılmalıdır.

 

Pimapenlerde en çok görülen arızalardan bir tanesi açma-kapama esnasında ana görevi gören parçalardan bir tanesi olan kollardır. Sürekli kullanıma maruz kalan kollar bir süre sonra işlevlerini yitirmektedirler. Eğer bu durum ispanyolet adı verilen kilit mekanizmasından dolayı meydana gelmiş ise, uzman bir firma tarafından en kısa zamanda kilit sistemi değiştirilmelidir. Pencerenin imalatına uygun boyda bir parça kullanılması ve işlemin itina ile yapılması, pimapenleri ilk günkü gibi yapmaktadır. Burada önemli olan tercih edilen firmanın yaptığı işte deneyimli olması ve yaptığı tamiratın arkasında durmasıdır. Müşterilerin diledikleri an ulaşabildikleri firmamız İstanbul pimapen tamiri konusunda yıllardın tecrübesine ve binlerce memnun müşteri portföyüne sahiptir.

 

Firmamız mobil hatlar üzerinden her zaman ulaşılabilir bir firmadır. İstanbul’un her ilçesine ve her semtine servis gönderme kapasitesi ile çalışan firmamızda asla gidilemeyecek ya da zamanında gidilemeyecek bir yere randevu verilmemektedir. Servis beklemek, beklenen servisin gelmemesi, servisin gelmesi ancak yanında yeterli malzemeyi getirmeyip sonra yeniden gelmeyi talep etmesi gibi sıkça yaşanan sorunlar firmamızın hizmet anlayışının oldukça dışında yer almaktadır. Servis kalitesinde yakaladığı standardı, Türkiye’nin her yerine pimapen, ayna ve duşakabin satışında da uygulayan firmamız, uygun fiyat ile tüm illerin ihtiyaçlarına da yanıt vermektedir.

 

YILMAZ DEKORASYON

 

İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz

 

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir