Menu

Denizköşkler Pimapen Servisi

Denizköşkler Pimapen Tamiri Servisi

Bildiğiniz gibi pimapenler hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Isı yalıtımında büyük rolleri vardır. Bunun içindir ki artık inşaat sektörleri pimapen pencere sistemlerini tercih etmektedir. Ayrıca pimapen pencere sistemleri ısı yalıtımında iyi olduğu kadar ses yalıtımınıda da iyi derecede yaptığı için en çok tercih edilen pencere sistemi olmuştur. Hayatımızda en çok kullanılan pvc pimapen sistemleri belli başlı yerlerde de hayatımızda yerini almış ve artık vazgeçilmez hale gelmiştir.

İstanbul’da pimapen sistemi çok yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Şimdi gelelim pimapen tamiri ve bakımına. Bizler günlük hayatta en çok kullandığımız pencerelerimizin bakımını da ihmal etmemeliyiz. Sık sık açıp kapama yapıldığı içindir ki pimapenlerimiz zamanla lastik kısımlarında menteşelerinde yıpranma olmaktadır. Bunların tamirinde ise uzman bir ekip olmalıdır. PVC pimapen sistemini iyi bilen tamir ve bakımını uzman kadrosuyla sizlere en iyi şekilde hizmet veren profesyonel ekibiyle siz değerli kullanıcıların yanındayız.

Biz İstanbul pimapen tamiri konusunda uzman bir firma olarak sadece pimapenlerinizi değil duşakabin ayna ve camlarınızı da tedarik ediyoruz. Uzman ekibimiz verdiği saat ve tarih de her zaman işe hazırdır. Güler yüzlü işinin ehli insanlarla çalışmaktayız. Takdir edersiniz ki müşteri memnuniyeti hayatımızın her alanında fazlaca önem taşımaktadır. Ayrıca ev dekorasyonunda da en az pimapen tamiri ve montajı kadar uzman ekibimiz bulunmaktadır. Banyolarınızda duşakabin ayna ve odalarımızda pimapenlerinizde en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizler size bir telefon kadar yakınız bizi arayın.

YILMAZ DEKORASYON

İstanbul’un Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.

Ayrıca Türkiye Geneli pimapen, duşakabin, ayna, cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz.

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir