Menu

Bahçeşehir Pimapen Servisi

Bahçeşehir Pimapen Tamiri

 

Geçmişin tahta pencelerini günümüzde pimapenler almış durumdadır. Pimapen pencereler hem ahşap malzemeyle üretilmiş pencerelere göre daha dayanıklı olmakta, hem de mekanları sıcak ve soğuk havadan daha iyi bir şekilde yalıtmaktadır. İnsan sağlığına zararlı hiç bir madde içermediği için de oldukça fazla mekanda tercih edilen pimapen pencereler zaman içerisinde sık kullanılan her eşya gibi aşınmakta ve bozulmaktadır. Böyle durumlarda pimapen tamiri yapılması gerekmektedir. Özellikle de soğuk kış aylarından mekanların ısıtılması zor olduğu için, pencerelerin sağlam olması yakıt tasarrufu adına önem taşımaktadır. Firmamız gerek anlık olarak ortaya çıkan arızalarda, gerekse kış öncesi, kışa hazırlık kapsamında yapılması gereken bakımlarda İstanbul’un her ilçesine ve her semtine hizmet vermektedir.

 

Pimapenlerde en sık karşılaşılan sorun pencerenin tam olarak kapanmamasıdır. Bu durum içeriye soğuk ve sıcak havanın girmesine, ortamların yazın daha hızlı ısınmasına kışın ise daha hızlı soğumasına neden olmaktadır. Pencerelerde bulunan fitilin görevini artık yeterli miktarda yerine getirememesi sonucu pencereler tam olarak kapanmamakta, bu durumda ise fitillerin değiştirilmesi gerekmektedir. İstanbul pimapen tamiri hizmetinde yılların deneyimine sahip olan firmamız hangi pencere için hangi fitilin kullanılması gerektiğine baktıktan sonra fitilin değişimini gerçekleştirmektedir. Fitilin pencereye uymasının yanısıra, kaliteli olması da oldukça önemlidir. Kalitesiz fitiller ile yapılan onarım çok kısa bir süre içerisinde yeniden yalıtımın bozulmasına neden olacaktır.

 

Firmamız İstanbul halkına hizmet vermekle kalmamakta, aynı zamanda pimapen, duşakabin ve ayna satışı ile de tüm Türkiye’ye yıl boyunca hizmet vermektedir. İletişim bilgilerimizden her zaman ulaşabileceğiniz uzman personelimiz ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit ederek sizlere uygun ürünü adresinize en kısa sürede göndermektedir.

 

YILMAZ DEKORASYON

 

İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz

 

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir