Osmanbey Sineklik

Osmanbey Sineklik
pimapen tamir servisi

Osmanbey Sineklik

Yaz mevsimleri gibi sıcak günlerde bunaltan havalarda serinlemek için mekanların havalandırılması son derece önemlidir. Sinek, böcek ve haşerelerin bu dönemlerde mekanlara girmesi olasıdır. Bu bakımdan Osmanbey sineklik sistemleri uygulamaları yaptığımız bir semt olarak, İstanbul’un geneline sunduğumuz hizmetleri götürdüğümüz bir semttir. Kapı ve pencerelerinizin ölçüsü ile modeline göre sineklik sistemlerinin montajını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Genel itibariyle uyguladığımız sistemlere örnek verecek olursak stor sineklikler, plise sineklikler ve menteşeli sineklikle en çok rağbet edilen sineklikler arasında yer almaktadır. Yılmaz Dekorasyon olarak söz konusu sineklik sistemlerinin tamamını başarıyla uygulamaktayız. Kullanım kolaylığı bakımından avantajlı sineklikler monte etmekteyiz. Ayrıca kolay temizlenebilen sinekliklerimiz hesaplı fiyatlarla sunulmaktadır.

PVC Sistemleri ve Biz

Yılmaz Dekorasyon olarak Osmanbey pimapenci hizmeti verdiğimiz İstanbul semtleri arasında yer almaktadır. PVC doğrama pencere sistemlerinin montajında ve tamirinde iddialıyız. Kullanım kolaylığı sağlayan ve ergonomik pencere sistemlerimizle hem mekanlarınıza şıklık kazandırılmakta hem de mevsimin olumsuzluklarından ve gürültüden uzak kalınmış olmaktadır. PVC’nin yanı sıra alüminyum ve ahşap doğrama pencere sistemleri de itina ile uyguladıklarımız arasındadır. Sineklik sistemlerinde ise sadece montaj değil tamirat da yapmaktayız. Bu bakımdan sineklik tamiri kapsamında çıtalardan fileye kadar sineklik sisteminin genel bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Güler yüzlü ve çözüm odaklı olarak çalışan ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlama hedefiyle hizmetinizdedir. Hemen irtibata geçerek sorununuzu çözelim.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir