Mondi Oturma Grubu Modellerini İnceledik

Mondi Oturma Grubu Modellerini İnceledik
pimapen tamir servisi

Türkiye’de oturma grubu denildiğinde birçok kaliteli ve çok çeşit sunan markalar mevcut.  Bugün sizlere bunlardan birisi olan; Mondi oturma grubu modellerini inceleyeceğiz. 2018 Yılının en yeni modelleri evinizin salonunda şahane duracak. Yenilikçi ürün gruplarına yer veren Mondi, Bu senede birbirinden güzel oturma gruplarıyla göz dolduruyor.

Mondi Canvas Oturma Grubu

Modern ve ağır bir salon tasarlamak istiyorsanız, Cansas oturma grubu tam size göre. Chester tarzındaki koltuklarıyla öne çıkan bu takım, kadife veya nubuk kumaş alternatifleriyle size sunuluyor. Diğer oturma gruplarına göre daha minimal olan bu takım, salonunuzda yer sağlamaktadır.

Mondi Ritim Maksi Oturma Grubu

Alandan tasarruf etmek isteyen hanımlar genelde kanepe tarzında oturma grubu seçerler. Mondi Ritim Maksi tam buna hizmet eden bir model. Deri detaylar, dekoratif düz çizgiler ve zemin temizliği için tasarlanmış uzun ayaklar kadınları cezbediyor. Mondi bu oturma grubunda Zero Wall teknolojisini kullanarak, hanımları yormadan tek hareketle yatak haline gelmesini sağlamış.

Mondi Karlena Köşe Takımı Modeli

Yeni modellerden bir tanesi de Karlena köşe takımı. Modelin en büyük özelliği, harika bir tasarıma sahip olmasıdır. Modern çizgileri evinizin çok şık durmasında büyük rol oynayacaktır. Köşe koltuk almak isteyen hanımların mutlaka incelemesini öneriyoruz.

Mondi Lorenz Oturma Grubu

Koltuk takımında avangart modeller almayı düşünenler mutlaka incelemeliler. Sade ve şık koltuk takımını, şahane desenleriyle kırlentler süslüyor. Yerden yüksek uzun ayaklı koltuk takımı hanımların temizlik yapmasına olanak tanıyor.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir