Mecidiyeköy Sineklik

Mecidiyeköy Sineklik
pimapen tamir servisi

Mecidiyeköy Sineklik

Sinekler, böcekler, haşereler derken özellikle havalar ısındığında mekanlara girişleri rahatsızlık uyandıran sineklik sistemleri mekanları havalandırmanın temel unsurları arasında yer alır. İstanbul Mecidiyeköy sineklik sistemi uygulamalarımız bulunan ve bu bakımdan hizmet kapsama alanımıza giren semtlerden birisidir. Yılmaz Dekorasyon olarak stor sinekliklerden pliseli sinekliğe, menteşeli sinekliklerden katlanır sistem sinekliğe kadar geniş bir yelpazede tüm İstanbul’a hizmet vermekteyiz. Sürmeli sineklik sistemlerimiz de bulunmakta olup, uygulama yapılacak kapı ve pencerelere göre sineklik monte etmekteyiz. Bu bakımdan tercih mekan sahiplerine ait olmakla birlikte hangi tür kapı ve pencereye ne tür sineklik sistemi uygun olacağı konusunda tavsiyelerimiz de bulunmaktadır. Deneyimli ekibimizle sineklik sistemlerimiz hizmetinizdedir.

Sineklik Sistemi Çözümlerimiz

Kapı ve pencerelerin fonksiyonlarına zarar getirmeden montajını yaptığımız sineklik sistemlerimizle daha havadar mekanlar elde etmek mümkün. Kapı ve pencerelerinizin ölçüsünü alarak kaliteli profil ve tül montajıyla sineklik sistemlerimizi uyguluyoruz. Üretim ve montajı kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimizden dolayı hesaplı fiyatlarımız oldukça fazla ilgi görmektedir. Yılmaz Dekorasyon olarak iddia sahibi olduğumuz diğer bir konu ise PVC pencere sistemleridir. Bu bakımdan Mecidiyeköy pimapenci arıyorsanız, bu işte de tecrübeli ve becerikli bir ekiple hizmet sunan Yılmaz Dekorasyon hizmetinizdedir. Kaliteli hizmeti hesaplı fiyatlarla elde etmek için pencere sistemlerimiz konusunda bilgi alınız. Müşteri memnuniyetini sağlama adına güler yüzlü hizmet anlayışımızla sineklik-pencere sistemlerimizi monte etmekteyiz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir