Göktürk Pimapen Servisi

Göktürk Pimapen Servisi
pimapen tamir servisi

Göktürk Pimapen Tamiri Servisi

 

Pvc penceler günümüzün standart ürünleri olarak her evde, her iş yerinde kısacası her yerde kullanılan ürünlerdir. Bu pencelerin üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi, montajının doğru ve uzman bir kişi tarafından yapılması ve doğru şekilde kullanılması uzun ömürlü kullanım için olmazsa olmazlardandır. Pimapen pencere montajında pencerenin kasaya eşit oranda yük bindirmesi ve üstü ile altının eşit durması için takozlar kullanılmaktadır. Takozlar zaman içerisinde pencerenin ağırlığından dolayı ya da pencereye çok defa ağırlığı olan eşyaların asılmasından dolayı ezilmektedir. Bu ezilme ise pencerenin aşağıya doğru eğilmesine neden olmaktadır. Bu eğilme bazen gözle görülecek şekilde çok, bazen ise dikkat edilmediği takdirde fark edilemeyecek kadar az olmaktadır.

 

Eğilmenin az olduğu durumlarda kişiler bir sorun olduğunu pencerenin tam olarak kapanmamasından fark etme ve hemen pimapen tamiri konusunda uzman bir firma ile iletişime geçmektedirler. İstanbul pimapen tamiri konusunda yıllardır bizim ekibimiz ile iletişime geçmekte, hiç bir sorunu sonraki güne ertelememektedir. Zira ertelemek içeriye su girmesine, içeriye su girmesi de parkeler başta olmak üzere mekandaki tüm eşyaların zarar görmesine neden olabilmektedir. Pencerenin üst kısmından açık olması aynı zamanda kapatılıp açılırken hem kişileri zorlamakta hem de onlar için bir risk oluşturmaktadır. İşinde uzman olan bir kişi için takozdan kaynaklanan sorunu belirlemek ve çözmek çok kolaydır. Ancak buradaki kolaylık yapılacak işlemin değil, sahip olan deneyimin getirdiği kolaylıktır.

 

Pencelerin tamir edilmesi, gerekli durumlarda parçalarının değiştirilmesi gibi konularda İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız, geniş servis ağı ile hizmetlerine devam etmektedir. Aynı zamanda yurt geneline pimapen, duşakabin, ayna ve çeşitli dekorasyon malzemeleri satışımız da sürmektedir.

 

YILMAZ DEKORASYON

 

İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz

 

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir