Menu

Duşakabin Cam Tamiri

Duşakabin Arızalarına Karşı Çözüm Yöntemleri

Duşakabinler zamanla iskeletinden veya camlarından arıza çıkartarak kullanıcıya sorun oluşturmaktadır. Bu sorunların devam etmemesi ve problemlerin oluşmaması için duşakabin tamiri işlemini yapıyoruz.

Duşakabinlerin hareket etmesini sağlayan lastikler arıza çıkarttığı zamanlarda yeni bir duşakabin lastiği ile değiştirilerek sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır.

Duşakabin camlarınızın kırılması ve arıza durumlarında değiştirilmesi gerektiği zamanlarda hem değişimi hem de fiyatı öğrenmek isteyenlere duşakabin camı değiştirme fiyatları verilmektedir.

Duşakabinlerde Oluşan Cam Arızaları

Duşakabinler cam ve alüminyumun birleşiminde oluştuğu için kimi zaman sadece cam modelleme ile de kullanılabilmektedir. Duşakabinlerinizde oluşan cam arızalarınızın düzenlenmesi için cam değişimleri hakkında fiyat arayanlara duşakabin cam fiyatları verilmektedir.

Duşakabinlerde oluşabilecek cam arızalarının giderilmesi ve düzenlenmesi için duşakabin cam servisi kullanıcının rahat hareket etmesi için çalışmalar düzenleyerek tamirat ve değişim işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ekibimiz duşakabinlerde çıkan her türlü arızanın tamiratını ve değişimini yapmaktadır.

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir