Dekoratif Çocuk Yastık Modelleri

Dekoratif Çocuk Yastık Modelleri
pimapen tamir servisi

Anne ve babaların, kuşkusuz düşündüğü en önemli şey çocuklarıdır. Onların sağlıklı ve mutlu şekilde büyümeleri, hayata adapte olmaları için ellerinden gelenin fazlasını yaparlar her daim. Çocuklarınızı bazen uyutmak gerçekten çileye dönüşebiliyor. Bunun için sizlere bir önerimiz var. dekoratif çocuk yastık modellerini kullanarak, onların yastıkla buluşmasını kolaylaştırabilirsiniz. Çocuklarınız sevdiği karakterin veya takımın yastığında uyumayı daha keyifli ve güvenli bulacaktır.

Günümüzde tekstil firmaları, gelişen teknoloji ile bir çok şekil ve desende çocuk yastıkları üretmekte. Bunların içinden çocuklarınızın beğendiğini seçerek, onlara keyifli bir uyku deneyimi sunabilirsiniz. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor gibi bir çok takımın yastıkları bunlardan en çok tercih edilenleri. Bunlara ek olarak; hayvan figürlü yastıklar, kalp şeklinde, armut şeklinde ve çeşitli oyun karakterleri şeklinde yastıklar mevcut.

Bazı hamarat anneler gibi sizlerde kendi çocuk yastık modellerinizi tasarlayabilirsiniz. patchwork yastık modelleri epey revaçta. Elinize bir makas, iğne iplik ve çeşitli kumaş parçaları alarak güzel yastıklar yapabilirsiniz. Veya var olan çocuk yastığına, örgü ile çeşitli modeller örerek birbirinden güzel işler ortaya çıkarabilirsiniz. Çocuklarınız bu el işi yastıklara bayılacaklar. Bu çocuk gelişimi ve becerileri içinde büyük rol oynayacaktık. Unutmayın ki çocuklar anne ve babalarının hareketlerini taklit ederler. Yastık yapımında size yardım etmesini, bir işin ucundan tutmasını söylemek, çocuklarınıza öz güven verecektir. Becerileri sizin yardımınızla gelişecektir. Sadece bir yastık yapmayacak, onların gelişimine yardımcı olacaksınız.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir