Menu

Yeni Model Televizyon Üniteleri

En iyi salon modellerine bakarsanız, televizyon ünitelerinin ne kadar şık olduğunu da görürsünüz. Çünkü en büyük ayrıntılardan birisidir. Televizyon üniteleri geçmiş yılların aksine oldukça şık tasarımlara sahipler. Nano teknolojinin hayatımıza girmesiyle ahşap boyalarının kalitesi epey arttı. Bu da evimizdeki bir çok eşyanın görüntüsünü güzelleştirdi.

Salonunuzda en çok dikkat çeken, geniş ve ferah duran duvarınızı ön plana çıkartmak için televizyon ünitesi kurabilirsiniz. Belirlediğiniz duvarı tam ortalayarak ilgi odağını televizyon ünitesi yapabilirsiniz. Fakat eğer odanız küçük ise mutlaka televizyon ünitesini küçük tercih edin. Bu odanızın sıkış tıkış görünmesini engelleyecektir.

En iyi televizyon ünitesi dekorasyonları arasında kitaplık olarak kullanılanları gelmektedir. Bu sayede hem kitaplık alanı hem de tv ünitesi olarak kullanılabilir. Kitaplığın üzerine koyacağınız dekoratif bir lamba ile kitapların üzerini aydınlatarak ortama sıcaklık katabilirsiniz.

Endüstriyel televizyon üniteleri tercih edecekseniz, oda dekorasyonunuz da çok önemlidir. Zira sade tasarıma sahip salonlarda, karışık görüntüde dekoratif televizyon ünitesi tercih edebilirsiniz. Veya Retro tercih edebilirsiniz. Ama salonunuzda karmaşık dekorasyonunuz varsa mutlaka televizyon ünitenizi sade, açık tonlarda ve küçük boyutlarda tercih edin. Açık tonlarda oturma grubuna sahipseniz ve duvar renginiz açık tonlardaysa, Ağaç budak desenli, orta koyulukta üniteler seçmelisiniz. Bu seçim odak noktasını televizyon ünitesi yapacaktır. Şık bir görüntü ile sevdikleriniz sizin seçimlerinizi doğru bulacaktır.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir