Menu

Mutfak Dekorasyonu İçin Faydalı Bilgiler

Mutfağınızın dekorasyonunu mu yapıyorsunuz? Bu yazımızda sizlere, mutfak dekorasyonu için faydalı bilgiler sunacağız. Birkaç küçük bilginin sizler için ne kadar faydalı olacağını göreceksiniz. Tabi öncesinde dekorasyona başlamadan, kendiniz neler yapmak istediğinizi not almalısınız. Bu çok önemli bir bilgidir. Çünkü istediğiniz ayrıntıları atlamamış olacaksınız.

Mutfak dekorasyonunda en önemli ayrıntılardan biri, mutfağınızın alanıdır. Süper dekoratif ürünlerde kullansanız, mutfak boyutlarınız ve şekline göre tasarım yapmazsanız, çok kullanışsız bir mutfağınız olacaktır. Profesyonel dekorasyon istiyorsanız mutfağınızın geometrik şekline göre tasarım yapmalısınız.

Mutfak dolapları, mutfak dekorasyonunda oldukça büyük öneme sahiptir. Ferah bir mutfak için mutlaka dolaplarınızın sayısını fazla tutmalısınız. Böylece dağınıklığı önler, dekoratif bir görünüme sahip olur. Mutfak tasarımınızda ana renk seçimi yapmalısınız. Ve seçeceğiniz diğer tamamlayıcı ürünlerde bu ana renge yakın renkler seçmelisiniz. Açık tonlarda mutfak dolabı seçimleri yaparak, kirlenmenin önüne geçip ferah bir mutfağa sahip olursunuz.

Diğer bir unsur ise, mutfak aydınlatmasıdır. Mutfağınızda kullanacağınız aydınlatma, mutfağınızın aydınlık ve ferah görünmesini sağlar. Size tavsiyemiz aydınlatmada spot ışıklar kullanmanızdır. Buna ek olarak sarkıt avize ile de dekoratif bir hava katabilirsiniz. Ama sarkıt avizeleri sadece spotların tamamlayıcısı olarak kullanın. Tek başına zayıf kalacak ve karanlık bir ortam sunacaktır.

Son faydalı bilgi ise, mutfakta yemek yapacakların kullandığı malzemelere hızlıca ulaşabilmesini sağlamaktır. Dekorasyonu buna göre ayarlamak gerekir. Kimse çöp kovasının uzakta olmasını istemez. Bu bizlere zaman kaybettirir.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir