Menu

Florya Pimapen Servisi

Florya Pimapen Tamiri Servisi

 

Bir dönem ev bakan kişilerin ‘Acaba pencereler pimapen mi?’ şeklinde yönelttikleri sorular artık hiç sorulmamaktadır. Öyle ki, pimapenler her ev için standart bir ürün haline gelmiştir. Pimapenler hem uzun ömürlü olmaları, hem de sesi ve soğuk havayı içeri geçirmemeleri nedeni ile çokça tercih edilmiştir ve edilmektedir. Günümüzde sürekli değişen teknolojilere ayak uyduran pimapenlerin, yandan açılan ve üstten açılan modelleri en sık kullanılan modelleridir. Özellikle yukarıdan açılan pimapen pencere modelleri çocuklu aileler tarafından, çocuklarının güvenliğini sağlamak amacı ile tercih edilmektedir. Bu modellerin ve farklı pimapen modellerinin kullanımda olan her malzeme gibi zaman içerisinde arızalanabileceği unutulmamalıdır.

 

Pimapen tamiri başından sonuna kadar ustalık gerektiren bir iştir. Zira toplumda sıkça duyulan ‘tamir edilen ürün eskisi gibi olmaz’ cümlesi, uzman olmayan kişiler ve firmalar tarafından yapılan tamiratlardan dolayı söylenmektedir. Bu cümleyi İstanbul halkının aklından silmek üzere yıllardır en iyi şekilde hizmet veren firmamızda ulaşılan her personel işine hakim olma yetisine sahiptir. İstanbul pimapen tamiri alanında pek çok firma var olsa da, firmamızın deneyimi ve uzmanlığı müşterilerin dikkatinden kaçmamaktadır. Firma olarak önceliğimiz her daim müşteriye uzun ömürlü bir hizmet sunmaktır. Onarılan pimapen mutlaka uzun yıllar boyunca kullanılmalı, firma personelimizce bunun garantisi onarım öncesinde ve sonrasında müşterilere verilmelidir.

 

Firmamızın iletişim yolları tamir için İstanbul sınırları içerisine her zaman açıktır. Ancak talep edilen bir tamir değil de, bir pimapen, ayna ya da bir duşakabin satışı ise Türkiye genelinden de ürün satın almak isteyen müşteriler bize her daim ulaşabilmektedirler. Firmamızın uzak ya da yakın müşteri gibi değerlendirmeleri olmayıp, tek değerlendirme kriteri vardır: mutlu müşteri.

 

YILMAZ DEKORASYON

 

İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz

 

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir