Menu

Etkileyici Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Yoğun bir günün ardından rahatlamak, huzur bulmak ve dinlenmek için yatak odamıza çekilir, güzel bir uyku çekeriz. Etkileyici bir yatak odası dekorasyonu pozitif enerji yayarak, huzurlu bir dinlenme sağlar. Karışık ve iyi tasarlanmamış bir oda size stresten başka bir şey yapmaz.

Öncelikle dekorasyon yaparken depolama yapabileceğiniz mobilyalar seçerek, odanızdaki karışıklıktan kurtulabilirsiniz. Bu sadeliğe birde beyaz tonlarında mobilya ile destek verirseniz, dinlendirici bir odaya sahip olursunuz. Fakat şunu da bilmelisiniz; modern bir yatak odası genelde siyah, gri ve beyaz renklerden oluşur. Sadece beyaz tonlarına bağlı kalmanıza da gerek yok.

Odada kullanılan kumaşlar desenleri az olan, göz yormayan kumaşlardan seçilmelidir. Mat renklerde ve tek renklerdeki kumaşlar bu yıllarda moda. Fakat siz yine de odanızda canlılık yaratmak için, canlı renklere sahip aksesuarlar kullanabilirsiniz. Dekoratif vazo, abajur, üç ayak lambader veya estetik bir ayna gibi.

Country tarz yatak odası dekore etmek isterseniz, çiçek desenli duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızı ağaç desenli seçerek, mükemmel Country tasarım yapabilirsiniz. Bunun için sizlere önerimiz Fransız mobilya tasarımlarına bakmanızdır.

Yeni dekorasyon yatak odası tasarımlarına baktığımızda, endüstriyel yatak odası modellerini de görmek mümkün. Bu dekorasyonun püf noktası; az işlem görerek pürüzlü yüzeyi kalan eşyalar. Üzeri sıvanmamış eski tip tuğlalar odanıza büyük hava katacaktır. Ve tavanınıza kırmızı renklerde veya buna yakın renklerde su boruları da dekoratif olarak montaj yapabilirsiniz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir