Başakşehir Pimapen Servisi

Başakşehir Pimapen Servisi
pimapen tamir servisi

Başakşehir Pimapen Tamiri Servisi

 

Her mekanda hemen hemen her gün ‘şu pencereyi aç da içeriye biraz hava girsin’ gibi cümleler kurulmaktadır. Pek çok defa kapatılan ve açılan pencereler bir süre sonra tam kapanmamaya, kapandığı takdirde ise ısı ve gürültü yalıtımını tam olarak yerine getirmemeye başlamaktadır. Teknolojisi ve çeşitleri her ne kadar sürekli ilerliyor olsa da, pimapenler kullanılan her eşya gibi zaman içerisinde bakıma ve tamire ihtiyaç duymaktadırlar. Pimapen tamiri pek çok kişi için oldukça sorun yaşanan bir konudur. Soruna neden olan genellikle tamir için doğru servisi bulmaktır. Zamanında gelmeyen, geldiği zaman da tamiratı özenmeden yapan pek çok servis olduğu için, müşteriler doğru servise ulaşma konusunda bir hayli zorlanmaktadırlar. İstanbul pimapen tamiri konusunda diğer illere göre oldukça şanslı bir konumdadır. İstanbul’un tamamına hizmet veren firmamız sayesinde İstanbullular için pimapen arızaları sorun olmaktan çıkmaktadır.

 

Firmamıza ulaşan müşterilere öncelikle sorunun ne olduğu doğru sorular ile sorulmaktadır. Zira müşteri bir pencerenin tüm parçalarına hakim olmayabilir. Firma personeli sorması gereken noktaları iyi bilmeli, müşterinin atladığı bir nokta olup olmadığını kontrol etmelidir. Var ise o noktalar hakkında sorular sorarak, sorunun ne olduğunu tam olarak anlamalıdır. Sorunun anlaşılmasının ardından müşteriye bir randevu düzenlenmektedir. Düzenlenen randevu mutlaka orada olunacak şekilde planlanmaktadır. Müşterilerin saatlerce evde kapalı kalarak servis beklemesi gibi durumlar bizim firmamız için ihtimal dahilinde değildir. Belirtilen saatte adreste olan firma personelimiz tamir için hemen çalışmaya başlamakta, gerekli tüm ekipmanı yanında getirdiği için zaman kaybına uğramamaktadır. En önemlisi de tamirat bittikten sonra yaptığı işten emin olarak adresten ayrılmaktadır.

 

Tamir işlerinin yanısıra ülke geneline pimapen, dekorasyon malzemeleri, ayna ve duşakabin satışı yapan firmamız en iyi hizmeti her ile ulaştırmaya devam etmektedir.

 

YILMAZ DEKORASYON

 

İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz

 

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir