Bakırköy Ayna

Bakırköy Ayna
pimapen tamir servisi

Hem dekoratif olması hem de fonksiyonel bir araç olması yönüyle aynalar, evler başta olmak üzere çeşitli işyerlerinde de sıklıkla tercih edilen unsurlardır. Bulunduğu mekana aydınlık ve estetik bir hava katar. Çerçeveli, parçalı, kırılmaz aynalar, varaklı aynalar, boy aynaları ve dekoratif aynalar olarak pek çok çeşitle sunulmaktadır. Bu çeşitler kullanılarak yapılan zengin dekorasyonlar İstanbul gibi mega şehirlerde zengin görünümleriyle sıklıkla tercih edilmektedir. Örneğin Bakırköy ayna servisi bakımından müşteri portföyümüzün olduğu bir ilçedir. Dekorasyonlarda Ataköy ayna hizmeti verdiğimiz ilçeler arasında yer almaktadır. Klasik bir dekorasyonda altın varaklı aynalar tercih sebebi olurken, modern bir çizgiye sahip olan dekorasyonlarda parçalı aynalar seçilebilmektedir.

İstanbul ve Ayna Dekorasyonu

İstanbul’un nadide ilçelerinden olan ve yeni yapılaşmaların da olduğu Florya ayna dekoru ihtiyacının bulunduğu bir ilçedir. Her sektörde olduğu gibi dekorasyonda ayna kullanımında da model çeşitliliğine göre fiyatlar oluşmaktadır. Geniş antrelerin söz konusu olabildiği Yeşilköy ayna estetiğinde boy aynası, düz çerçeveli ya da desenli çerçeveli olarak talep görmektedir. Yeni yerleşimlerin yanı sıra yenileme çalışmalarının sıklıkla görüldüğü Yeşilyurt ayna tercihi bakımından duvara yapıştırılarak uygulanan parçalı aynaların da ön plana çıktığı bir yerleşim yeridir. Motifli 3’lü aynalar, LED ışık aydınlatmalı modeller, çeşitli şekillerde parçalı aynalar, sert plastik kasalı, ferforje demirli çeşit çeşit tasarımlarda ayna modelleri müşterilerin ilgisini beklemektedirler.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir