Menu

Üsküdar Ayna

Üsküdar Ayna

Hayatımıza girdiği andan itibaren mekanların vazgeçilmezleri arasına giren aynalar dekorasyonun önemli bir unsuru olmuştur. İstanbul’un genelinde olduğu gibi Kısıklı ayna hizmeti sunduğumuz semtlerden birisidir. Evini yenilemek isteyen ya da yeni ev yaptırmak isteyenlere özel çözümlerimizle hizmet vermekteyiz. Ev ve ofis mobilyalarına uyumlu çerçeve renklerinde ve aynalarla Beylerbeyi ayna uygulamaları yaptığımız diğer bir semttir. Mekanlara alan derinliği ve ferahlık katan aynalar Ayrıca Haydarpaşa ayna çeşitleri bakımından mekana uygun çözümlerimizle servis ağımızda bulunan yerleşim yerleri arasındadır. Cisim olarak küçük ancak dekorasyona katkısı kesinlikle tartışılmaz olan aynalar tasarım ve montaj bakımından ustalık, özen isteyen bir dekorasyon unsuru olarak dikkatleri üstüne çekmektedir.

Ayna İhtiyacınıza Uygun Çözümler

Evin klasik mobilyalarla ya da modern çizgiler taşıyan tasarımlara sahip olması halinde konsepte uygun ayna çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Bu bakımdan Çengelköy ayna servisimiz kapsamında yer alan diğer bir yerleşim yeridir. Aydınlatıcı etkisiyle mekanlara renk katan aynalar talep edildiği takdirde çerçeveli ya da çerçevesiz olarak da monte edilebilmektedir. Klasik bir hava katan varak ayna montajlarımız, mekanlarda klasik rüzgarların esmesine katkıda bulunmaktadır. Servis ağımızda bulunan Kandilli ayna montajı yaptığımız bir diğer semttir. Ayrıca Altunizade ayna ihtiyacı bulunduğunda olumlu yanıt verdiğimiz yerler arasındadır. Bununla birlikte Üsküdar aynacı ihtiyaçlarınızda da sizlerleyiz. Adı geçen yerleşim yerleri ile beraber bütün İstanbul’a hizmet götürmekteyiz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir