Menu

Teşvikiye Ayna

Yılmaz Dekorasyon olarak kaliteli ayna dekorasyon hizmetini hesaplı fiyatlarla sunmaktayız. İstanbul’un ünlü semtlerinden birisi olan teşvikiye ayna dekorasyonu ağımızda olan bir yerdir. Konsol üzerine, salon duvarına ve antrelere yapılan ayna dekorasyonları ile mekanlara ferahlık, aydınlık ve genişlik hissi kazandırılmaktadır. Siz de Teşvikiye ve civarında ikamet ediyorsanız ya da ofis-işyerine ayna dekorasyonu düşünüyorsanız Yılmaz Dekorasyon olarak hizmetinizdeyiz. İstanbul’un geneline dekorasyon hizmeti götüren firmamız teşvikiye aynacı ihtiyaçlarınızı karşılamada deneyimli ve becerikli bir ekibe sahiptir. Klasik tarzda döşenmiş mobilyalara sahip olan ve duvarları ile zemini itibariyle klasik rüzgarlar estiren mekanlara varak çerçeveli olarak uyguladığımız ayna dekorasyonları mekanlara büyük bir zenginlik katmaktadır.

Ayna ve Diğer Dekorasyonlarımız

Eğer mobilya tasarımlarının yanı sıra evin diğer unsurları bakımından da modern çizgilerde bir mekanınız varsa teşvikiye modern ayna dekorasyonu yaptığımız bir muhittir. Hemen bizi arayarak modern ayna dekorasyonuyla mekanlarınızdaki modern havanın etkisini daha da artırabilirsiniz. Yatak odalarına çerçevesiz aynalar çok yakışmaktadır. Eğer yeterli alan yoksa ayna uygulamasını dolap kapaklarına uygulama imkanını da sunuyoruz. Giysi odaları da genel itibariyle küçük olduğu için ayna dekorasyon uygulamalarıyla genişlik hissi kazandırılabilmektedir. Çocuk odaları için ise genel itibariyle plastik çerçeveli aynalar uygulamaktayız. Ayrıca çocuk boyuna uygun dekorasyonlarla çocuk odalarının daha da eğlenceli hale gelmesi mümkün olmaktadır. Hemen bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir