Menu

Şişli Ayna

Şişli Ayna

İstanbul denilince ilk akla gelen ünlü ilçeleri arasında yer alan Şişli ayna dekorasyonunda hizmet kapsama alanımıza giren bir yerleşim yeridir. Şişli ve çevresi ile birlikte pek çok ilçe ve semte ayna dekorasyonu uygulamaları yapmaktayız. Mobilyalarınız ve duvarlarınızla uyum içerisinde, mekanlara ferahlık ve aydınlık katan ayan uygulamalarımız bulunmaktadır. İş yeri ya da evinizin dekorasyon modeli klasik ise ona uyum sağlayan varak çerçeveli oval ayna dekorasyonu en çok tutulan modeldir. Eğer modern tarzda döşenmiş mobilyalarınız ve aksesuarlarınız varsa parçalı aynalar başta olmak üzere birçok Şişli modern ayna uygulamalarımız bulunmaktadır. İşçilikte ve malzemede kaliteden taviz vermeyen yapısıyla firmamız, hesaplı çözümler sunmaktadır.

Ayna Dekorasyonunda Kalite

Son dönemde aynalar sadece yansıtma değil, aydınlatmanın mekanın her yerine dağılımı ve dekor unsuru olmakla önemini daha da artırmıştır. Siz de Şişli aynacı hizmeti arıyorsanız, Yılmaz Dekorasyon olarak bir telefon mesafesinde bulunmaktayız. Keşif çalışmalarımız ve kataloğumuzdan yapacağınız seçimle en kısa sürede ayna dekorasyonu montajınızı itina ile yerine getiririz. Mekanlara farklılık katan ayna dekorasyonunda antre boy aynaları, dekoratif aynalar, büfe üzeri ya da dresuar üzeri ayna uygulamaları rağbet görmektedir. Konsol üzerine ve yatak odası tuvalet masası üzerine yapılan ayna dekorasyonlarımız da göz kamaştırmaktadır. Mekanlarınıza genişlik kazandırması bakımından da önemli bir unsur olan ayna dekorasyonunda iddia sahibi bir firmayız.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir