Menu

Sarıyer Ayna

Monte edildiği mekanlarda derinlik hissi uyandıran aynalar artık olmazsa olmazlar arasına girmiştir. Birbirinden güzel evleri ve işyerlerini daha da güzelleştiren uygulamalarımız konusunda kilyos ayna hizmeti verdiğimiz güzel bir beldemizdir. Yine Sarıyer’in güzide mahallelerinden zekeriyaköy ayna servis ağımızda kalan diğer bir yerleşim yeridir. Parçalı uygulamaları, boy aynası ve dekoratif çeşitleriyle oval, dikdörtgen, kare ve benzeri şekillerde başarıyla ayna uygulamaları yapan bir firmayız. Deneyimli ve becerikli ekiplerimiz daima güler yüzlü bir şekilde riva ayna dekorları ihtiyaçlarını da itina ile yerine getirmektedir. Giyim odalarında ve antrelerde de başarılı uygulamalar yapma kabiliyetine ve bilgi birikimine sahip firmamız güler yüzlü hizmeti ile tanınmaktadır.

Ayna Çeşitleri ve Servis Ağımız

Tamamlayıcı fonksiyonuyla mekanlara ferahlık hissi veren aynaların montajı da tecrübe ve kabiliyet gerektirmektedir. Bu bakımdan istinye ayna hizmetleri konusunda itina ile dekore ettiğimiz yerler arasında yer almaktadır. İstanbul’un en bilinen ilçelerinden biri olan sarıyer ayna dekorasyonu ve uygulamaları hizmeti götürdüğümüz lokasyonlardan birisini teşkil etmektedir. Birbirinden güzel mahalleleriyle birlikte hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Aynı şekilde Tarabya ayna uygulamaları bakımından ihtiyaç duyulan mekanlardan birisi olarak yine kapsama alanımıza girmektedir. Ekibimiz zamanında teslim, müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet konusunda hassasiyet sahibidir. Son derece temiz çalışarak temiz bir şekilde iş teslimi yapmaktadır. Malzeme kalitesinde de iddia sahibiyiz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir