Menu

Osmanbey Ayna

Osmanbey Ayna

Ayna dekorasyonu hizmeti veren firmamız İstanbul geneline bu hizmeti sunmaktadır. Bu bakımdan Osmanbey ayna çözümleri ürettiğimiz bir semttir. Osmanbey ve civarında bulunan evlerinize ve işyerlerinize özel ayna dekorasyonu çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Ayna dekorasyon uygulaması yapılacak yere göre ayna çeşitlerimiz farklılık göstermektedir. Örneğin salonlara pencere karşısında yer alan duvarlara uyguladığımız salon aynaları ile gündüzleri loş görünen salonlar aydınlık bir hal almaktadır. Öte yandan giyinme odalarına, ebeveyn odası ve çocuk odalarına yaptığımız ayna dekorasyonlarıyla Osmanbey aynacı olarak hizmet verdiğimiz semtlerdendir. Çocuk odalarına yaptığımız montajlarda çocukların boyuna uygun, plastik çerçeveli ayna modelleri uygulaması yapıyoruz. Giyinme odasında giysi dolaplarının iç yüzeyine ayna uyguluyoruz.

Ayna Dekorasyonunda Farkımız

Yaşanılan ortamları farklı bir havaya kavuşturan ayna uygulamalarımız ev ya da iş yerlerinizin genel tasarımına riayet edilerek uygulanmaktadır. Örneğin ayna dekorasyonu uygulaması yapılacak ortam eğer klasik mobilya dekorasyonu ve klasik tasarım çizgileri taşıyorsa ona göre ayna modelleri uyguluyoruz. Varak çerçeveli oval aynalar bunlara örnek gösterilebilir. Öte yandan modern bir mimari ve dekorasyona sahip işyeri ve evlerde Osmanbey modern ayna müşterilerimizin olduğu semtler arasındadır. Siz de Osmanbey ve civarında oturuyorsanız, ihtiyacınız ister modern aynalar isterse klasik aynalar olsun mutlaka bizi arayın. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunan personelimizle en kısa zamanda ayna dekorasyonu yapmada iddialıyız.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir